לימודים לחיילים משוחררים

לימודים לחיילים משוחררים, בואו לגלות מקצוע חדש שתוכלו לעסוק בו באופן מיידי לאחר השחרור מהצבא, לימודים שמאפשרים לכם ללמוד מכל מקום ובכל זמן.
לימודים לחיילים משוחררים, בואו לגלות מקצוע חדש שתוכלו לעסוק בו באופן מיידי לאחר השחרור מהצבא, לימודים שמאפשרים לכם ללמוד מכל מקום ובכל זמן.

אם אתם נמצאים רגע לפני סיום השירות הצבאי, ככל הנראה התחילו לצוץ לכם מחשבות בראש. מה אתם הולכים לעשות ביום שאחרי השירות הצבאי? לצד הקושי, המעטפת הצבאית מאוד מגוננת ושומרת. חיילים משוחררים רבים מוצאים את עצמם תובעים בין כל פריטי המידע שנופלים עליהם. אך הדבר החשוב ביותר שיהיה עליכם לסגור טרם השחרור הוא מה אתם הולכים ללמוד. הרי הלימודים האקדמיים הם אלה שיאפשרו לכם לעסוק בתחום שהכי מעניין אותו, בו חלמתם לעבוד. בלי לימודים ברמה גבוהה, יהיה לכם קשה עד כמעט בלתי אפשרי לנפץ את תקרת הזכוכית. במאמר הבא נדבר על לימודים לחיילים משוחררים, ומהן האופציות הפופולאריות ביותר הניצבות לפניכם.

ייעוץ לימודים לחיילים משוחררים עוד בשירות הצבאי

אף אחד לא מחכה לכם עם עבודה מובטחת ברגע שאתם מסיימים את השירות הצבאי שלכם. יהיה עליכם לעבוד קשה, וללמוד תחום שמעניין אתכם כדי שתוכלו לעבוד בו. ייעוץ לימודים לחיילים משוחררים במהלך השירות הצבאי יסיר סימני שאלה רבים. לא תצטרכו למצוא את עצמכם הולכים לאיבוד או חלילה עושים טעויות שיעלו לכם ביוקר. כך מיד עם סיום השירות הצבאי תדעו איפה אתם רוצים ללמוד, ומה יהיה עליכם לעשות כדי להשיג זאת. אין דבר יותר משמח מאשר לראות את עצמכם צועדים חדורי מטרה אל עבר המטרה הרצויה. עם ייעוץ לימודים אפקטיבי ומדויק תראו כי כל סימני השאלה מתחלפים בסימני קריאה חד משמעיים.

הטבות לחיילים משוחררים לימודים – מה מגיע למשוחררים?

על מנת שתוכלו לקבל בדיוק את מה שמגיע לכם, חשוב שתכירו את ההטבות הקיימות. הצבא מנסה לגרום לחיילים המשוחררים לנצל את מלוא הפוטנציאל הקיים בהם באמצעות הטבות. ההטבות הללו מאפשרות לכל חייל משוחרר להתחיל לימודים מבלי לקרוע את הכיס, וגם בלי צורך לעבוד בפרך. הטבות לחיילים משוחררים לימודים הן רבות, אנו כמובן נסקור רק חלק מהן. ההטבה הכי שווה תהיה מימון השנה הראשונה של הלימודים על ידי הצבא. עוד הטבה שחשוב לנצל אותה היא הפיקדון, סכום של עשרות אלפי שקלים אותו תוכלו להוציא על הלימודים שלכם.

מדוע להתחיל לימודים מיד עם השחרור מהצבא?

ניצול מלוא ההטבות

כפי שאתם מבינים ישנה רשימה ארוכה של הטבות המגיעות למשוחררים מהצבא. כדי לנצל את אותן הטבות לימודים לחיילים משוחררים יהיה עליכם להתחיל לימודים מיד. ישנן הטבות מוגבלות בזמן, כך שבעוד כמה שנים הן כבר לא יהיו רלוונטיות, ולא תוכלו לנצל אותן.

תנאי הקבלה עולים 

אם יצא לכם לבדוק מהם תנאי הקבלה לפני כמה שנים, בוודאי הבחנתם כי תנאי הקבלה נמצאים במגמת עלייה. האם זה אומר שיהיה עליכם להתפשר על התחום אותו תלמדו? בוודאי שלא. אך ככל שתתחילו את הלימודים מוקדם יותר, כך תנאי הסף יהיו כאלה שתוכלו לעמוד בהם. אם תתמהמהו קצת, אולי תצטרכו לעבוד הרבה יותר קשה.

אל תישאבו לשגרת החיים

המון חיילים משוחררים מוצאים את עצמם נשאבים אל תוך שגרת החיים האינטנסיבית. ברגע שמתחילים עבודה, אך לא מתחילים לימודים במקביל, השגרה הופכת לחזקה מכל דבר אחר. פתאום יהיה לכם תירוץ למה אתם מעכבים את הלימודים שלכם, ואולי אפילו לא תתחילו אותם. לכן חשוב להתחיל את הלימודים מיד עם השחרור מהצבא.

החשיבות של ייעוץ לימודים חינם לחיילים משוחררים

עם השחרור מהצבא תבינו כי עומדות לפניכם מבחר ענק של אפשרויות ללימודים ביום שאחרי. יש כאלה שיעדיפו לימודי שיווק דיגיטלי, ואחרים יעדיפו לימודים שונים בתכלית. אך תזכרו כי להתחיל ללמוד תחום מסוים זה דבר משמעותי, כזה שיחייב אתכם להיות זהירים וממוקדים. לא תרצו "לבזבז" כמה שנים טובות מחייכם בלימודים שאינם ישרתו אתכם בראייה להמשך. בעזרת ייעוץ לימודים חינם המגיע לחיילים משוחררים תוכלו לעשות לכם סדר בראש. תבינו אילו אפשרויות רלוונטיות לכם, ולא פחות חשוב מה הכי מתאים לאופי שלכם. יכולים להיות תחומי לימוד שרק יסבכו אתכם, ולא יקדמו אתכם אל עבר המטרה.

כמה עולים לימודים לחיילים משוחררים?

חיילים משוחררים רבים רוצים להבין כמה הם יצטרכו לשלם על הלימודים האקדמיים שלהם. בהזדמנות הזו חשוב להגיד כי השקעה בלימודים טובה להמשך, ותפתח בפניכם דלתות רבות. לא עוד מציאות בה אתם נאלצים להתפשר או לדחות את החלומות הגדולים שלכם. המחיר של לימודים אקדמיים נקבע בהתאם למקום בו בחרתם ללמוד, לכל מוסד לימוד מחירים משלו. שכר לימוד אוניברסיטאי מסתכם ב-12 עד 15 אלף ש"ח, לעומתו שכר לימוד פרטי יכול לחצות את רף ה-30 אלף ש"ח. תזכרו כי בזכות הטבות לימודים לחיילים משוחררים תשלמו פחות מכיסכם, ותקבלו סיוע מהצבא.

איך בוחרים את התחום המתאים ללימודים?

המוסד האקדמי בו תרצו להתחיל ללמוד 

כיום ישנה רשימה ארוכה של מוסדות לימוד בהם תוכלו להתחיל ללמוד. בכל מוסד לימוד תמצאו קורסים שונים, לפי התחום בו הוא מתמחה ובו המרצים עוסקים. לכן כדי להבין מהן האפשרויות הניצבות לפניכם, מוטב להבין איזה מוסד לימוד אקדמי הכי רלוונטי לכם. כך תורידו מהפרק כל מיני אפשרויות שאינן רלוונטיות בכלל.

תבחרו תחום לימוד שמעניין אתכם 

אחת מהטעויות הכי נפוצות תהיה להתחיל ללמוד תחום שלא באמת מעניין אתכם. האם אתם יכולים לראות את עצמכם לומדים מבוקר עד ערב נושאים שאין להם קשר לעולמכם הפנימי? התשובה היא שלילית. לכן תשימו את ההעדפות שלכם בראש סדרי העדיפויות, לפני כל דבר אחר. 

תחשבו על היום שאחרי הלימודים

בסופו של יום כאשר תסיימו את הלימודים יהיה עליכם לעסוק בתחום אותו למדתם בצורה מהותית וטובה. זה שאתם לומדים תחום מעניין, אין זה אומר שיהיה לכם קל לעבוד בו. חשוב שתבינו מה יקרה אתכם ביום שאחרי, ואילו אפשרויות עבודה יהיו ניצבות לפניכם. 

להצטרפות ומידע נוסף
השאירו את הפרטים שלכם ויועץ לימודים יחזור אליכם לשיחת ייעוץ בחינם.