שיווק באאוטבריין – מדריך מפורט + יתרונות

אאוטבריין היא פלטפורמה מעולה למי שרוצה להקים קמפיין ממומן ולשווק את העסק שלו ברחבי הרשת, בעלות מינימלית ועם פלטפורמה נוחה.

בעלי עסקים רבים המחזיקים באתר אינטרנט מרגישים כי הפרסום והחשיפה אינם מגיעים לשיאם. זוהי הסיבה שבגינה הם מנסים לחשב מסלול מחדש, ולמצוא את הפתרונות המתאימים. קידום בגוגל וברשתות החברתיות יכול להתאים כמו כפפה ליד, אך חשוב לדעת איך עושים אותו. קידום ופרסום באופן לא מקצועי עשויים להזיק יותר מלתרום, ובמצב כזה תהיו עם הגב אל הקיר. אאוטבריין יכולה להיות הפתרון המושלם והידידותי ביותר עבורכם. פלטפורמה שתשנה את המציאות אותה הכרתם, ותאפשר לכם להשיג את מבוקשכם. לא עוד קידום מדשדש שלא יניב תוצאות, אלא עבודה אפקטיבית וממוקדת במחיר אטרקטיבי. הגיע הזמן שתכירו את התוכנה שתאפשר לכם להפוך את החלום לכזה הנמצא בהישג יד.

מה זה אאוטבריין?

יכול להיות שכבר יצא לכם לשמוע על פרסום באמצעות אאוטבריין, אך עדיין לא הבנתם במה מדובר. כל מי שרוצה לפרסם את האתר שלנו באתרים גדולים ופופולאריים, יודע כי זהו עסק יקר מאוד. כאשר בוחנים במקרה הזה את העלות אל מול התמורה, מבינים כי זהו צעד לא משתלם בלשון המעטה. המערכת נועדה כדי להיות הגוף המגשר בין האתר המפרסם לבין האתר בו יתפרסם התוכן. מצד אחד, לאתר יוכלו להצטרף כל מיני אתרים עם תעבורה גדולה יחסית המעוניינים להרוויח עוד כסף. בו בזמן, האתרים שמעוניינים לפרסם באתרים גדולים יחפשו את האתר המתאים עבורם. מערכת אאוטבריין תוודא כי כל הצדדים יוצאים מרוצים, וגם תתגמל את מי שמעוניין להרוויח כתוצאה מפתרון זה.

איך לשווק עם outbrain?

קיים סדר פעולות אפקטיבי שיאפשר לכם לפרסם עם אאוטבריין ברמה הנדרשת. בשלב הראשון יהיה עליכם לכתוב מאמר מעניין או כתבה מסקרנת הקשורה לתחום אותו תרצו לקדם. תזכרו כי במקביל אליכם מתפרסמות עוד המון כתבות בנושא זה, ולכן הערך המוסף חייב להיות מעל לכל ערך אחר. התוכן חייב להיות כזה המניע את הגולש לבצע פעולה, ולא להישאר אדיש למידע הקיים בו. ככל שהמאמר או הכתבה יהיו יותר מעניינים ומסקרנים, כך הסיכוי של הגולש להקליק על הקישור גבוהים. האלגוריתם המתקדם של אאוטבריין ידאג לשבץ את הכתבה באתר הרלוונטי בהתאם לדרישותיכם. כך העלות לא תהיה גבוהה מדי, והתמורה כן תהיה תמורה ברמה הנדרשת. אינכם צריכים לעבוד קשה, המערכת המתקדמת היא זו שעושה את העבודה בשבילכם. 

מהם היתרונות של פרסום באאוטבריין?

זה נכון שעל הנייר אתם יכולים לבצע את הפעולות אותן מערכת אאוטבריין עושה באופן עצמאי. אז מדוע בכל זאת בעלי אתרים מעדיפים להשתמש בתוכנה הזו לצורך פרסום? החלטנו להרים את הכפפה, ולהציג לפניכם כמה סיבות שלא ישאירו מקום לספק. בכל זאת אתם נמצאים במציאות בה כל החלטה שתעשו תשפיע לטובה או לרעה על העסק שבבעלותכם.

פרסום באתרים גדולים ומוכרים

פלטפורמת אאוטבריין לא עובדת עם כל אתר שבעליו מעוניינים להרוויח עוד כמה מאות או אלפי שקלים. הפלטפורמה הזו עובדת אך ורק עם אתרים גדולים ומוכרים, כאלה המציגים תנועת גולשים ענפה. כך שאתם תמצאו את עצמכם חושפים את העסק לעשרות או אפילו מאות אלפי גולשים באמצעות הפלטפורמה הספציפית הזו.

הגעה לקהל לקוחות פוטנציאלי 

הפלטפורמה כל כך משוכללת כך שהיא יודע לבחור את האתרים באופן המדויק ביותר. כך שהפרסום יגיע בדיוק לאנשים הרלוונטיים, אלה שאמורים להיתרם ממנו. לא תגיעו למצב בו האפליקציה מזייפת, ומפרסמת את המאמרים ללקוחות שאינכם מעוניינים בשירותכם. הבחירה הזו תוביל לכך, שתוכלו לדעת כי אתם הופכים את הפרסום להרבה יותר ממוקד ואפקטיבי.

חיסכון מהותי בהוצאות הפרסום

נדגיש כי אאוטבריין עושה את מירב המאמצים כדי לתגמל בצורה נדיבה את אלה שמפרסמים באתריהם. עם זאת הפרסום דרך הפלטפורמה הזו יהיה זול בהרבה לעומת כל פרסום אחר. הכוח של הפלטפורמה הזו מוביל לכך שהאתרים בהם מפרסמים את המאמרים דורשים מחירים זולים יחסית. הסיבה לכך היא היקף העבודה הרב, היקף עבודה שאי אפשר להישאר אדישים אליו.

מינימום מאמץ ועבודה מצידכם

אתם עמוסים, ואין לכם את הזמן הנדרש לפרסם את העסק? באפשרותכם להיעזר בפלטפורמה שהוקמה כדי להקל עליכם את החיים. המשמעות היא פשוטה, כל מה שנדרש מכם לעשות זה רק לדאוג למאמר מוכן. מכאן הפלטפורמה המתקדמת עושה את כל העבודה בשבילכם, ומאפשרת לכם לקצור את הפירות. הכי חשוב שבסופו של יום תראו את האתר מתפרסם וזוכה לפופולאריות הנדרשת.

איך עובד פרסום באאוטבריין?

אינכם צריכים להיות מומחים גדולים בפרסום על מנת לפרסם בפלטפורמה הזו. זה בדיוק מה שהופך אותה להיות הפלטפורמה האהודה על מרבית בעלי העסקים, אלה שלא בקיאים בתחום. בזכותה תוכלו למצוא את עצמכם משיגים את התוצאות הרצויות, ומפרסמים את העסק מתחת לכל עץ רענן. הפלטפורמה היא זו שמחברת אתכם אל האתרים הרלוונטיים, אתרים שמעוניינים שתפרסמו אתכם בהם. כל מה שנדרש מכם לעשות זה לעלות מאמר לפלטפורמה, אותו היא תפרסם באתר הנבחר. לאחר שתציגו את הדרישות שלכם, ניתן יהיה לבחור את האתר המתאים מבין האפשרויות הקיימות. תוך דקות ספורות המאמר יעלה לאתר הרלוונטי, ותהיה לכם שליטה מלאה אודותיו. תוכלו לראות כמה קליקים היו על הקישור, ומה בדיוק התמורה שלכם מאותו אתר. כך לא תמצאו את עצמכם במציאות בה אתם מקווים, אך לא באמת מקבלים.

מה זה קמפיין ממומן?

כל בעל עסק חייב להכיר את המילה קמפיין ממומן כאשר הוא מתחיל לפרסם את עצמו בפלטפורמות השונות. קמפיין ממומן הוא קמפיין פרסומי באמצעותו הנכם משלמים ישירות לגורם המפרסם כמו גוגל או כל רשת חברתית אחרת. באמצעות התשלום הנכם זוכים לעדיפות בפרסום על פני אתרים אחרים, וזוכים לחשיפה גבוהה יותר. המשמעות היא פשוטה, מיד לאחר השלמת הפרסום תמצאו את עצמכם בראש תוצאות החיפוש. במקום לעבוד קשה על מנת לזכות לויראליות, זוהי יכולה להיות בחירה מצוינת לאלה שמחפשים קיצורי דרך. נציין כי קמפיין ממומן לא בא על חשבון פרסום אורגני או כל פעולה אחרת לבחירתכם. התוצאות מהקמפיין באופן מוכח יהיו טובות, ועשויות להביא אתכם בדיוק למקום בו תרצו להיות.

מה צריך לדעת לפני שמפרסמים באאוטבריין?

הגדירו תקציב לפרסום 

כדי למנוע בעיות מוטב כי תגדירו לעצמכם תקציב מקסימלי אותו תהיו מוכנים להשקיע על הפרסום. כך לא תביאו את עצמכם למציאות בה אתם מוציאים מעבר למה שתכננתם מראש. כל אחד יכול להחליט היכן עוברים הקווים האדומים שלו, כמובן שהתוצאות יהיו מושפעות מהעניין הזה.

בחירת קהל יעד רלוונטי 

כדי שהפרסום יגיע בדיוק לאנשים הנכונים, יהיה עליכם להסביר מיהו קהל היעד הרלוונטי במקרה שלכם. כך האלגוריתם של אאוטבריין ידע לטרגט את קהל היעד הרלוונטי ולבחור את האתר המתאים. כל הגדרה לא נכונה מהצד שלכם עשויה להוביל לכך שהפרסום יתפרסם באתרים הלא נכונים.

כתיבת הכתבה לפרסום

האקס פקטור שמבדיל בניכם לבין כל אותם אתרים אחרים הוא בעצם הכתבה אותה כתבתם. לכן עליכם לחשוב ביתר שאת איך אתם מביאים את עצמכם אל תוך הכתבה, וגורמים לה להיראות מיוחדת. אאוטבריין תבחר את המקום בו הכי נכון לפרסם אותה, אתם רק תדאגו שהיא תהיה מעניינת ומסקרנת.

להצטרפות ומידע נוסף
השאירו את הפרטים שלכם ויועץ לימודים יחזור אליכם לשיחת ייעוץ בחינם.