שיווק בלינקדאין

שיווק בלינקדאין הוא כלי רב עוצמה שיכול לעזור לנו להביא לקוחות איכותיים, קידום עסקים בלינקדאין הוא אפקטיבי ועוזר לשפר את המודעות למותג.

אם אתם בקיאים בעולם הרשתות החברתיות, לא מן הנמנע כי יצא לכם לשמוע על לינקדאין. מדובר על רשת חברתית מקצועית המאפשרת לבעלי עסקים להכיר האחד את השני. בשונה מרשתות חברתיות כלליות, לרשת החברתית הזאת יש את הייעוד הספציפי שלה. שיווק בלינקדין יכול להביא אתכם בדיוק למקום בו אתם רוצים וחולמים להיות. אך לפני שתצאו לדרך, ישנם כמה דברים שחובה לקבל עליהם תשובה. כך לא תמצאו את עצמכם עושים החלטות שתתחרטו עליהם בראייה לאחור. עד שכבר משווקים את העסק, מוטב לעשות זאת בפלטפורמה שהכי תטיב עמכם.

מה זה לינקדאין?

עוד לפני שנדבר על שיווק בלינקדאין, ישנו צורך להבין לינקדאין מה זה. הרבה מאוד אנשים שמעו על הרשת החברתית הזאת, אך אינם מבינים את ייחודיותה. הרשת החברתית הזאת מיועדת אך ורק לבעלי עסקים המחפשים אחר שיתופי פעולה. הרשת החברתית היא כמו זירת מפגש גדולה של אלפי בעלי עסקים המחפשים עם מי לעבוד. באמצעות חיפוש קל ניתן יהיה לאתר את האיש הנכון לעבוד עימו, זה שישלים אתכם בצורה המיטבית. כל בעל עסק שמעוניין להרחיב את היקפי העבודה יכול לעשות זאת דרך הרשת החברתית הזאת.

האם ניתן לבצע קידום בלינקדאין באופן עצמאי?

זה לא קל לבצע קידום של עסק מכל סוג שהוא, וזה לא משנה דרך איזו פלטפורמה תבצעו זאת. עם זאת נציין כי שיווק בלינקדאין קשה עוד יותר, ולכן חשוב לדעת איך עושים אותו בצורה מוצלחת. רק לאחר שלמדתם את התחום בצורה מעמיקה ויסודית, יהיה לכם את הידע הנדרש לשם כך. אם לא למדתם שיווק בלינקדאין יהיה עליכם לחפש אחר איש מקצוע שיבצע את המשימה. מוטב כי תשאירו בידיכם את היכולת לקדם את העסק שלכם, הרי אתם מכירים אותו בצורה הטובה ביותר. בואו ללמוד איך משווקים בלינקדאין, ומכאן השמיים הם הגבול בשבילכם.

איך לבנות איך לבנות פרופיל לינקדאין נכון?

כדי להתחיל לשווק בלינקדאין ישנו צורך לבנות את הפרופיל בצורה טובה. על אילו דברים אינכם יכולים לוותר בעת בניית הפרופיל? בשלב הראשון תצטרכו לבחור שם קליט, כזה שישקף את השירותים אותם אתם מספקים. מעבר לכך, תמונת הפרופיל בלינקדאין חייבת להיות ברורה ומקצועית, היא תספק את הרושם הראשוני עליכם. אם לא די בכל זה, תזכרו כי התיאור עליכם בעמוד הפרופיל ישפיע רבות על מה שחושבים עליכם. המלצה שלנו אליכם תהיה לקחת השראה מכל מיני עמודי לינקדין אחרים. בוודאי שם תוכלו למצוא כל מיני נקודות אור קטנות, כאלה שתוכלו לשכפל אותן גם אצלכם.

למה כדאי לעשות שיווק דיגיטלי בלינקדאין?

  • הגדלת שיתופי הפעולה – עד היום מצאתם את עצמכם מדשדשים במקום? זה בהחלט הזמן להתחיל לרקום שיתופי פעולה חדשים. על ידי שיווק בלינקדאין תוכלו להפוך את השאיפה הזו, למציאות ברת קיימא. שיווק בלינקדאין יאפשר לכם להפוך את עצמכם למוכרים ופופולאריים בתחומכם.
  • רשת חברתית צומחת – בעוד רשתות חברתיות אחרות כבר מתקשות לצמוח, לינקדין היא אחת מהרשתות החברתיות שממשיכות לגדול. מה שאומר שתוכלו למצוא את עצמכם מרחיבים את מרחב האפשרויות כל הזמן. חשוב שאתם כבר תהיו שם, כדי לא לפספס את האפשרויות הניצבות לפניכם כבר עכשיו. 
  • השקעה משתלמת – קידום בלינקדין בשונה מפלטפורמות אחרות יהיה משתלם שבעתיים. אתם משלמים רק על תוצאות מוכחות, כאלה שאתם בהחלט יכולים להחזיר מהם את ההשקעה אותה השקעתם. אינכם צריכים לשלם על תוצאות שאינן מביאות אתכם למקום בו אתם רוצים להיות.  
  • השגת תוצאות מיידיות – עד היום הייתם צריכים להמתין זמן רב עד שתשיגו את מטרתכם? כעת זה יכול להיות פשוט בזכות שיווק בלינקדאין. רק תבחרו את מה שבא לכם לפרסם, ומיד תראו תוצאות. שיתופי הפעולה יגיעו אליכם במהרה, ולא תמיד תצטרכו לעבוד קשה לשם כך.   

מתי צריך לעשות קידום עסקים בלינקדאין?

טיימינג הוא עניין מהותי כאשר מדברים על שיווק בלינקדאין. אם לא תמצאו את התזמון הנכון, אתם עוד עלולים לאבד את כל המומנטום בו אתם נמצאים. ההמלצה הגורפת הייתה ועודנה להתחיל את הקידום בלינקדאין מוקדם ככל האפשר. כל התמהמהות גורמת לכך שעוד מתחרים עוקפים אתכם, ועוד לקוחות חומקים לכם מבין האצבעות. שיווק אורגני בלינקדין יכול להיות האקס פקטור שיביא אתכם בדיוק לנקודה בה אתם חולמים להיות. לכן אם עד היום לא יצא לכם לעשות זאת, זה בהחלט הזמן לשנס מותניים. הביאו את עצמכם לשלב בו אתם פשוט נותנים לתוצאות לדבר בעד עצמן.

האם עדיף שיווק ממומן או שיווק אורגני בלינקדין?

ההבחנה בין שיווק אורגני בלינקדין לבין שיווק בלינקדין באופן ממומן חיונית לקבלת החלטה מוצלחת. הבחירה באיזה אופן לשווק את העסק נמצאת בידיים שלכם, כאשר כל האפשרויות על הפרק. אנו מציעים לכם לבצע קידום ממומן בלינקדאין רק אם יש לכם סכום כסף גדול להשקיע. בו בזמן חשוב שתוודאו כי אתם מעוניינים לראות תוצאות על המקום. שיווק בלינקדאין באופן אורגני יהיה פרקטי במקרים בהם תרצו לראות תוצאות ארוכות טווח. אומנם העבודה הרבה יותר קשה, אך גם התמורה בעקבותיה תהיה תמורה שאינכם יכולים להתעלם ממנה. 

מדוע ללמוד קידום לינקדאין למתחילים?

  • הכירו את רזי המקצוע – זה שאתם חושבים שאתם יודעים לקדם, אין זה אומר כי זוהי המציאות. המון אנשים מגלים בדיעבד כי הידע שלהם אינו מתכתב עם המציאות – ולא מביא תוצאות. לכן כדאי לכם להתחיל ללמוד שיווק בלינקדין, ולהבין מה עשיתם לא בסדר עד לאותה נקודת זמן.
  • תסמכו רק על עצמכם – אנשי מקצוע יכולים להבטיח לכם הרים וגבעות, אך הכי טוב לסמוך רק על עצמכם. ברגע שאתם לומדים שיווק בלינקדין תוכלו לעשות את כל העבודה לבד. כך תוכלו לדעת כי את המשימה החשובה הזו אתם מפקידים בידיים הכי בטוחות שיש. 
  • התחילו לעסוק בתחום – חושבים על עבודה חדשה? כדאי מאוד להתחיל לבצע שיווק בלינקדין, ולהפוך את התחביב הזה לקריירה של ממש. יש כאלה שמספרים כי הם עושים מהקריירה הזאת סכומי כסף גבוהים, הרבה יותר מאשר הרוויחו קודם לכן.
  • חיסכון מהותי בהוצאות – קידום בלינקדאין עולה לא מעט, בטח אם אתם רוצים לעשות זאת ברמות הכי גבוהות שיש. ברגע שאתם לומדים איך לבצע שיווק בלינקדין באופן עצמאי, השמיים הם הגבול. תוכלו למצוא את עצמכם חוסכים מאות שקלים כל חודש באופן קבוע.

כמה עולה לבצע שיווק דיגיטלי בלינקדאין? 

העלות של שיווק בלינקדין כמו בפלטפורמות אחרות אינו קבוע, וישנם פרמטרים רבים שמשפיעים עליו. הכי טוב מבחינתכם להגיע עם תקציב מוגדר, כזה שיגרום לכם לשמור על הגבולות הרצויים. אין תסכול יותר גדול מאשר לראות איך ההוצאות מרקיעות שחקים, ומגיעות למחוזות לא רצויים. אז כמה יעלה לכם לבצע קידום ושיווק בפלטפורמה כמו לינקדין? אחד מהיתרונות הגדולים של פרסום מסוג זה הוא שיש לכם יכולת לשלוט על ההוצאות. ההוצאה יכולה להתחיל מכמה מאות שקלים, ולהגיע עד כמה אלפי שקלים בכל חודש מחדש. אל תביאו את עצמכם למצב בו אתם מוציאים, בלי לקבל על כל ההוצאות תמורה חד משמעית.

להצטרפות ומידע נוסף
השאירו את הפרטים שלכם ויועץ לימודים יחזור אליכם לשיחת ייעוץ בחינם.