עיצוב דף נחיתה שמביא תוצאות

המטרה של דף נחיתה הוא לייצר הפניות מלקוחות או גולשים שמחפשים את השירטת שלכם באינטרנט, המטרה שלו היא לספק אינטרקציה מיידית עם לקוח המעוניין לקבל מידע או שירות מכם.
מה זה דף נחיתה ואיך בונים אחד בוורדפרס - 4 טיפים פרקטיים

האם אתם יודעים לעשות את ההפרדה בין אתר אינטרנט רגיל לבין דף נחיתה? למתבונן מהצד יכול להיות שהדברים יראו דומים, הרי בשני המקרים מדובר על אתר אינטרנט סטנדרטי. עם זאת לדפי נחיתה ישנם מאפיינים ייעודיים, כאלה שלא תוכלו למצוא בתוך אתר אינטרנט רגיל. במאמר הבא נסביר לכם דף נחיתה מה זה, ולמה אתם צריכים שיהיה לכם אחד כזה. אפילו אם יש לכם אתר אינטרנט שעובד מצוין, לא מן הנמנע כי דף נחיתה בוורדפרס יעשה הבדל מהותי. אל תגידו שלא ידעתם, זה בדיוק הזמן לשים את כל הדברים על השולחן בהקשר הזה.

מה זה דף נחיתה?

יכול להיות שכבר יצא לכם להיכנס לדפי נחיתה, אך אינכם ידעתם שזוהי ההגדרה שלהם. דף נחיתה הוא דף אחד בלבד שמטרתו העיקרית תהיה לאסוף כמה שיותר לידים. הדף אינו מיועד לספק יותר מדי אינפורמציה או להשאיר את הגולש זמן רב בתוכו. האידיאל יהיה שהגולש ירצה להשאיר את פרטיו, כך אתם תוכלו לפנות אליו בהקדם האפשרי. לדפי נחיתה ישנם יתרונות רבים, כאלה שלא תוכלו למצוא באתרי אינטרנט סטנדרטיים. רק אחרי שתראו דף נחיתה לדוגמא תבינו כמה פוטנציאל יש בו, הרבה מעבר למה שנדמה לכם. אין סיבה שתישארו מאחור, זה בדיוק הזמן למקסם את הפוטנציאל העסקי ולאסוף עוד לידים.

מהם היתרונות של הקמת דף נחיתה לעסק?

  • בדפי נחיתה תוכלו למצוא תוכן ממוקד, כזה שיהיה ברור לאיזה אוכלוסייה הם פונים. ככל שדף הנחיתה יהיה ממוקד יותר, כך התועלת ממנו אמורה להיות גבוהה יותר. במקרה בו הקמתם דף נחיתה למספר רב של שירותים, הפוטנציאל שלו פוחת בהתאם.
  • העלות של הקמת דפי נחיתה תהיה נמוכה בהרבה לעומת הקמת אתרי אינטרנט סטנדרטיים. בניית דף נחיתה אינה אמורה לבוא על חשבון אתר אינטרנט, אך ניתן לחשוב על זה. בטח אם אתם יודעים מראש שקיימות מגבלות תקציביות שרק מרחיקות אתכם מהאפשרות הזאת.
  • לעומת אתרי אינטרנט בהם קשה מאוד לאסוף לידים, דף נחיתה נועד בדיוק למשימה החשובה הזאת. מה שאומר שתוך זמן קצר תראו איך מצטברים להם עשרות רבות של לידים. עד שתגיעו למצב בו אינכם צריכים לעשות פעולות נוספות כדי להגביר את הפעילות העסקית.
  • בשונה מאתרי אינטרנט מסורבלים, דף נחיתה ידוע בתור דף פשוט מאוד לגלישה. הגולשים מצידם יודעים היכן נמצאת כל האינפורמציה, ומה בדיוק הם אמורים לעשות. זה אידיאלי עבור בעלי אתרים שיודעים שקהל היעד הספציפי אינו טכנולוגי במיוחד.
  • משך זמן הקמת דף נחיתה בוורדפרס הינו קצר למדי, אידיאלי עבור בעלי אתרים שמחפשים פתרונות מהירים. אין סיבה שתמתינו שבועות ארוכים עד להקמת אתר אינטרנט, כאן אתם מקבלים מענה מהיר אפקטיבי ומותאם אישית.

איך בונים דף נחיתה? כך תעשו זאת נכון!

אם לא יצא לכם להקים בעבר דפי נחיתה, יש לכם הזדמנות להבין כיצד עושים זאת. הקמת דפי נחיתה היא אינה דבר של מה בכך, בטח אם אתם מצפים לקבל ממנו לידים באופן קבוע. אז מה אתם צריכים לקחת בחשבון בעת הקמת דפי נחיתה? לשאלה – איך בונים דף נחיתה? יכולות להיות כל מיני תשובות. בראש ובראשונה תצטרכו לבחור קונספט מסוים שמתאים לתכנון שלכם ולמטרה אותה הצבתם לעצמכם. תשאלו את עצמכם מה תרצו להשיג מאותו דף נחיתה? כמובן באפשרותכם להסתכל על דפי נחיתה לדוגמא. מעבר לעובדה הזאת, חשוב לבחור את איש הנכון שיהיה אחראי על הקמת דף הנחיתה. הוא אמור לקחת את כל הכלים העומדים לרשותכם ולהפוך אותם למוחשיים וברי השגה.

4 טיפים לבחירת חברה להקמת דפי נחיתה לעסק

  • תבקשו לראות דוגמאות לדפי נחיתה

בא לכם לבחור את החברה המתאימה ביותר? על מנת שתעשו בחירה שתהיו שלמים איתה תבקשו לראות דפי נחיתה שהחברה הקימה. על ידי בחינת מספר דוגמאות לדפי נחיתה, תוכלו לחסוך לא מעט בעיות.

  • המלצות של בעלי עסקים אחרים

לפניכם היו לא מעט בעלי עסקים נוספים שרצו להקים דפי נחיתה עבור העסק שלהם. בחירת חברת להקמת דף נחיתה קיימת להתבסס על המלצות אותן קיבלתם מבעלי עסקים אחרים.

  • מידת הזמינות לביצוע העבודה

בניית דף נחיתה אינה מתבצעת תוך יום אחד, אך היא יכולה להיעשות תוך מספר ימים. עליכם לוודא כי החברה שתבחרו תהיה זמינה ופנויה לטובת בניית דף נחיתה הרצוי.

  • עלות יצירת דף נחיתה

המחיר של הקמת דף נחיתה אינו אחיד, הוא עשוי להשתנות בהתאם לכל מיני משתנים. אנו מציעים לכם לברר מראש את המחיר, ולנסות לבחור את החברה שתציע את המחיר הכי אטרקטיבי.

דף נחיתה מחיר – כמה עולה דף נחיתה?

הסקרנות יכולה להיות גבוהה מאוד כאשר בוחנים את המחיר של הקמת דף נחיתה. כמה תשלמו כדי להנות מדף נחיתה ברמה גבוהה? אין תשובה חד משמעית, שכן לכל חברה המציעה הקמת דפי נחיתה ישנם תעריפים שונים. עליכם להבין מראש מהו התקציב אותו תהיו מוכנים להשקיע לטובת הקמת דף עסקי ממוקד מטרה. תזכרו כי מדובר על השקעה שאמורה להצדיק את עצמה, כזאת שתחזיר את עצמה כעבור זמן מה. המחיר יכול להתחיל מכמה מאות שקלים עבור דף נחיתה יחסית בסיסי, בלי אלמנטים מיוחדים. מצד שני תזכרו כי המחירים עשויים להגיע גם לכמה אלפי שקלים במידה ותרצו דף מיוחד במינו. עם הבנת התקציב שעומד לרשותכם תוכלו להוציא מהאפשרות הזאת את מלוא הפוטנציאל. 

על מה להקפיד בעת עיצוב דף נחיתה?

את התכנון של דף הנחיתה אמורה לעשות החברה אותה בחרתם לטובת ההקמה. אך עדיין אין זה אומר שאינכם יכולים לדרוש דברים, באפשרותכם להדגיש את הדברים החשובים לכם. אז מה חשוב לכם בעת הקמת דף נחיתה לעסק? זוהי באמת שאלה שכל אחד אמור לשאול את עצמו. בכל הנוגע לנושא של עיצוב דף נחיתה, ישנם כמה פרמטרים שאי אפשר להתעלם מהם. הפרמטר הראשון הינו הפשטות של דף הנחיתה, והנוחות בהשארת פרטים ליצירת קשר. עניין נוסף יהיה הייחודיות של הדף, בשונה מכל דפי הנחיתה האחרים. תזכרו כי בנוסף לדף הנחיתה שלכם, ישנם עוד לא מעט דפי נחיתה ברחבי הרשת. הדף אמור להיות מספיק ברור כדי להבליט את המוצר או השירות המוצעים ללקוחות.

הסיבות להקמת דף נחיתה באלמנטור

לאף אחד אין את נוסחת הקסם שתאפשר לכם להפוך את דף הנחיתה לדף ממיר באופן וודאי. אך אפשר להגיד באופן כמעט ודאי כי הקמת דף נחיתה באלמנטור תהיה נכונה בהקשר הזה. מה תרוויחו אם תחליטו להשתמש באלמנטור כדי להקים את דף הנחיתה הבא שלכם? קודם כל ישנם המון עיצובים באלמנטור, כאלה שמחכים רק שתשתמשו בהם. לא תצטרכו לעבוד קשה כדי להקים דף נחיתה בדרך הזאת, גם אם זה נראה לכם בהתחלה מורכב. מעבר לעניין הזה, האלמנטור הופך את דף הנחיתה להיות אפקטיבי וממוקד מטרה. מיד עם השארת הפרטים תוכלו לקבל את כל האינפורמציה החשובה שתסייע לכם להמשיך הלאה. גם במקרה של הקמת דפי נחיתה באלמנטור תזכרו כי מוטב לעבוד עם אנשי מקצוע שחיים ונושמים את התחום הזה.

להצטרפות ומידע נוסף
השאירו את הפרטים שלכם ויועץ לימודים יחזור אליכם לשיחת ייעוץ בחינם.