קידום באינסטגרם – קורס שיווק באינסטגרם לעסקים

קידום באינסטגרם הוא כלי רב עוצמה שיכול לעזור לנו למנף את העסק לשווק אותו בצורה ויראלית ולהגיע לקהל לקוחות אטרקטיבי, במכללת ריצ׳ר תלמדו קורס שיווק באינסטגרם.
קידום באינסטגרם: קורס שיווק באינסטגרם לשווק את העסק בממומן ואורגני

אין משימה יותר חשובה מאשר להשיג את היתרון המיוחל על פני כל המתחרים. אם בעבר התחרות הייתה בעיקרה בשטח, כיום היא כבר עוברת לפלטפורמות הדיגיטליות. הקמת אתרי אינטרנט ופתיחת פרופילים ברשתות החברתיות הפכו להיות לדבר שבשגרה. כמעט לכל עסק יש אתר אינטרנט אחד לפחות ופרופילים בכל הרשתות החברתיות המובילות. במאמר הבא אנו נרצה לדבר אתכם על קידום באינסטגרם, כיצד עושים זאת כמו שצריך. גם אם אין לכם ניסיון באינסטגרם, תוכלו לקדם את עצמכם בה. נכון לכתיבת שורות אלה זוהי אחת מהרשתות החברתיות החזקות והפופולאריות בעולם. אינכם יכולים לנסות לקדם את העסק, מבלי שתהיה לכם נוכחות מאסיבית בה. קידום באינסטגרם זוהי לא מלאכה פשוטה, בחלק מהמקרים תצטרכו להיעזר בחברה מקצועית ומנוסה. אך הינה כל מה שאתם צריכים לדעת על קידום בפלטפורמה הספציפית הזו. גם לכם מגיע לבלוט מעל המתחרים, ולהשיג יתרון מהותי שיאפשר לכם למשוך עוד לקוחות חדשים.

למה כדאי לפתוח פרופיל באינסטגרם?

עוד לפני שנדבר על קידום העסק באינסטגרם, תצטרכו להבין מה מייחד את הרשת החברתית הזו. הרי קיימות המון רשתות חברתיות, לכל אחת מהן תהיה את הדברים שמבדלים אותה מהשאר. אינסטגרם זוהי רשת חברתית מבית מטא לשעבר פייסבוק בע"מ. המון משפיענים נמצאים ברשת החברתית הזו, שהפכה להיות המועדפת על פני רבים וטובים. הסיבה העיקרית שבגינה כדאי לכם לפתוח פרופיל באינסטגרם תהיה החשיפה הגבוהה. אנו מדברים על מיליוני משתמשים בישראל בלבד, מה שאומר שתוכלו לשבור תקרות זכוכית רבות. בשונה מפייסבוק שנמצאת בדעיכה קלה, אינסטגרם נמצאת בהתקדמות מתמדת. קידום באינסטגרם יאפשר לכם להפוך את החלום למציאות, ואת הבלתי אפשרי לאפשרי. רק תעשו את הפעולות בצורה הנכונה, ותראו מיד איך הקערה מתהפכת על פיה.

קידום עסקים באינסטגרם אפשר לעשות לבד?

באופן עקרוני ניתן לבצע קידום באינסטגרם באופן עצמאי, גם מבלי לפנות למומחים בתחום. אך כדי שהקידום יישא פרי יהיה עליכם לעשותו על פי כללים שונים, כאלה שלא בהכרח תכירו. לכן עומדות לרשותכם שתי אפשרויות העיקריות: האחת ללמוד את התחום, והשנייה לפנות לאיש מקצוע מיומן. יש כאלה שיעדיפו להשאיר את האחריות תחת ידיהם, אחרים ירצו להאציל סמכויות לאנשים אחרים. חברות שיווק באינסטגרם המספקות גם שירותי קידום יכולות לעשות עבודה מצוינת. עם זאת הן לא תמיד יבינו את הצורך של העסק, ולא בטוח שתסמכו עליהן בעיניים עצומות. לכן חשוב שתבחנו עם עצמכם מה נכון לכם, ואיך תוכלו למקסם את הפוטנציאל הטמון ברשת החברתית. אין דבר יותר משמח מאשר לראות את הפרופיל העסקי מתקדם וצובר תאוצה תוך זמן קצר.

קידום אורגני באינסטגרם

קידום באינסטגרם מתחלק לקידום ממומן מצד אחד, וקידום אורגני מהצד השני. קידום אורגני באינסטגרם הוא קידום שנעשה בצורה טבעית, מבלי שיהיה עליכם לשלם כסף ישירות לחברה. עם זאת התשלום יכול להיעשות לפעולות אחרות שנועדו לקדם את הפרופיל באופן אורגני. העיקרון של הפעולה הזו הוא הטבעיות שלה, אינכם נשענים כאן על התשלום אותו תשלמו לרשת החברתית. מדובר על פעולות שאתם עושים מאחורי הקלעים כדי לקדם את הפרופיל באינסטגרם. כפי שאתם בוודאי מבינים סיכויי ההצלחה גבוהים, אך אף אחד לא יכול להבטיח לכם אותם. כל עוד הפעולות שתעשו יהיו הפעולות הנכונות, אין סיבה שההצלחה לא תגיע. אך בין רגע המציאות יכולה להשתנות, וכל מה שהכרתם עד לאותו הזמן ישתנה מקצה לקצה. לכן יש כאלה שבוחרים באופציה הזו, ואחרים מעדיפים לבצע קידום באינסטגרם לעסקים בצורה אחרת. אז מה תרוויחו אם תחליטו לבצע קידום באופן אורגני באינסטגרם?

יתרונות קידום באינסטגרם באופן אורגני

תשלום מינימלי על קידום העסק באינסטגרם

לא לכל בעל עסק תהיה האפשרות לשלם סכומים גבוהים על קידום ברשתות החברתיות. קידום אורגני באינסטגרם נותן תוצאות מעולות, כאן ההוצאה הכספית מועטה. יש כאלה שיצליחו להגיע לקדמת הבמה ברשת החברתית תמורת כמה מאות או אלפי שקלים באופן כולל.

אחוזי הצלחה גבוהים באופן יחסי

את היתרון הזה אנו לוקחים בערבון מוגבל, אך עדיין חובה להציג אותו לכל המתלבטים. קידום באינסטגרם באופן אורגני נותן תוצאות טובות ברוב המקרים, בטח אם תעשו את הפעולות נכון. המון משפיענים הצליחו לקדם את הפרופיל שלהם באופן אורגני.

אפקטיביות קידום ארוכת טווח

כולם צריכים להסתכל לטווח הרחוק, הרי הרצון להישאר בקדמת הבמה יהיה לצמיתות. קידום אורגני הוא לא קידום זמני שמתבסס על התשלומים שלכם לאינסטגרם עצמה. כאן מדובר על קידום שהאפקטיביות שלו תימשך לאורך שנים ארוכות מבלי לדעוך.

כיצד אפשר לקדם פרופיל באופן אורגני?

קיימות אין ספור פעולות שמטרתן לקדם אתכם באופן אורגני ברשתות החברתיות. בכל הנוגע לאינסטגרם, קיימות מספר פעולות שכיחות שעשויות להביא אתכם להשגת המטרה. ראשית יהיה עליכם להעלות לעמוד תוכן איכותי, כזה שלא ניתן למצוא כמותו בפרופילים אחרים. אפשר לקחת השראה מכל מיני משפעינים מחו"ל, אך הביאו את עצמכם אל תוך הפרסומים. מעבר לכך חשוב להיות פעילים בחשבון, להראות לעוקבים שלכם כי אתם נמצאים עם האצבע על הדופק. תדירות הפרסומים גם היא משפיעה על אפקטיביות הפרסומים, חשוב להעלות פוסטים באופן קבוע ורציף. תיצרו לעצמכם פרופיל שיהיה כיף להסתובב בו, כזה שיגרום לאחרים לרצות לראות מה קורה בו. ככל שהפרופיל שלכם יהיה יותר מיוחד ושונה, כך מן הסתם הביקוש לעקוב אחריכם יעלה בהתאם לכך.

Blue V on Instagram
וי כחול באינסטגרם

קידום ממומן באינסטגרם

אפשרות נוספת שנמצאת על הפרק לצד האופציה לקידום אורגני הינה קידום ממומן. קידום באינסטגרם באופן ממומן שונה בתכלית בהשוואה לקידום אורגני. האפשרות הזו מיועדת בעיקר לבעלי עסקים שאינם מעוניינים להשקיע זמן רב בקידום הפרופיל. קידום ממומן באינסטגרם משמעותו תשלום ישירות לרשת החברתית על מנת לקדם את הפרופיל. כלומר הפרופיל שלכם יהיה פופולארי אצל כל מיני משתמשים שונים כל עוד תשלמו על כך. ככל שתשלמו יותר, כך מן הסתם החשיפה גם היא צפויה לגדול ולהפוך להיות מהותית. גם כאן קשה מאוד להעריך מראש כמה אנשים יחשפו לפרופיל ועד כמה החשיפה תהיה מהותית.

מדריך להקמת קמפיין ממומן ראשון באינסטגרם

בלחיצה על התמונה יפתח לכם הסבר איזו פעולה צריך לבצע

כמובן שהחלק הקל זה ללחוץ על הכפתורים , מודעה מצריכה המון חשיבה אסטרטגית כדי להביא לביצועים טובים, ואם אתם מעוניינים ללמוד את עולם השיווק מוזמנים להשאיר פרטים למכללת ריצר.

מהם יתרונות הקידום הממומן?

תוצאות קידום מידיות על המקום

לא בא לכם לחכות זמן רב עד שתוכלו לקצור את הפירות על העבודה הקשה? היתרונות של הקידום הממומן הם רבים, אך היתרון המהותי הוא השגת תוצאות מידיות. אינכם צריכים להמתין שבועות ארוכים עד שתתחילו לראות ניצנים ראשונים לעבודה הקשה שאותה השקעתם.

ניתן לקדם את כל סוגי הפרופילים

זה לא באמת משנה איזה עסק יש לכם או מה אתם משווקים בעמוד אותו פתחתם. קידום ממומן באינסטגרם אפשרי לכל סוגי הפרופילים שעומדים במדיניות של הרשת החברתית. סך הכל מדובר על כמעט כל עסק, למעט כאלה שעוברים על החוק מסיבות כאלה ואחרות.

השקעה כספית בהתאמה אישית

אין תקציב מינימלי שרק לפיו תוכלו להתחיל להשקיע ברשת החברתית הספציפית הזו. גם בעלי עסקים עם תקציב פרסום יחסית נמוך יכולים למצוא את עצמם עושים זאת בהצלחה. זה מה שהופך את הקידום הממומן לרלוונטי עבור כולם, גם לבעלי עסקים קטנים יחסית.

כמה עולה קידום ושיווק באינסטגרם?

מאוד קשה לקבוע כמה יעלה לכם לבצע קידום באינסטגרם כי ישנם משתנים רבים. לבעל עסק אחד המחיר יכול להיות נמוך, מצד שני לבעלי עסקים אחרים ההוצאה תשתנה. החדשות הטובות הן שאתם יכולים לקבוע כמה תהיו מוכנים לשלם על קידום ברשתות החברתיות. אף אחד לא כופה עליכם לשלם סכום מסוים, היכולת לקבוע נמצאת בידיים שלכם. לכן מראש יהיה עליכם להבין כמה תהיו מוכנים לשלם על קידום או שיווק באינסטגרם, ומכאן להתקדם. צריך להודות כי על מנת להשיג חשיפה גבוהה תצטרכו להשקיע כמה אלפי שקלים. אך עליכם לזכור כי מדובר על השקעה שצפויה להחזיר את עצמה כעבור זמן קצר למדי.

קורס שיווק באינסטגרם – בואו להפוך למקצוענים

רוצים להתחיל לבצע קידום באינסטגרם באופן עצמאי? כפי שאמרנו לא מדובר על עניין של מה בכך. כדי שהתוצאות יהיו אפקטיביות אנו מציעים לכם לעבור קורס שיווק באינסטגרם שעוסק בין היתר גם בקידום. במהלך הקורס תיחשפו לכל מיני טכניקות שאמורות לספק לכם יתרון על פני המתחרים האחרים. הקורס יהפוך אתכם להיות מקצוענים בכל מה שנוגע לפרסום ושיווק ברשת החברתית הזו. ההתייחסות לאינסטגרם תהיה שונה בתכלית לעומת פייסבוק או כל רשת חברתית אחרת. רק אחרי שתעברו את הקורס מתחילתו ועד סופו תוכלו להיות ערוכים ומוכנים לקחת את המושכות לידיכם.

להצטרפות ומידע נוסף
השאירו את הפרטים שלכם ויועץ לימודים יחזור אליכם לשיחת ייעוץ בחינם.