מחיקת חשבון אינסטגרם – מדריך מפורט 2024

מחיקת חשבון אינסטגרם היא תהליך מאוד פשוט שיעזור לכם באופן זמני לבטל את החשבון, במדריך זה נפרט איך מוחקים חשבון אינסטגרם בצורה נכונה.
בחרו את הפעולה הרצויה מחיקת חשבון אינסטגרם או ביטול זמני

יכולות להיות סיבות רבות שיביאו אתכם למסקנה כי מוטב לכם למחוק את חשבון האינסטגרם. מחיקת חשבון אינסטגרם היא אינה עניין של מה בכך, חובה לעשותה כמו שצריך. מי שאינו ימחק את החשבון בדרך הנכונה עשוי למצוא את עצמו מפסיד מכך המון דברים. לכאן החלטנו להרים את הכפפה, ולהסביר לכם כיצד לעשות זאת מבלי לטעות. גם אם לא יצא לכם לסגור או למחוק את חשבון האינסטגרם, המדריך הבא יעשה לכם סדר. נדגיש כי בסוף ההחלטה האם למחוק או לא למחוק את החשבון הינה שלכם בלבד. מי שהגיע למסקנה כי מוטב לו לעשות את הצעד הזה, יכול לקרוא את המדריך הבא. מי שעדיין מתלבט, מוטב שייקח את הזמן כי לאחר המחיקה יהיה קשה להחזיר את המצב לקדמותו. אל תעשו החלטה שתתברר לכם בדיעבד בתור החלטה פזיזה ולא נכונה. 

אין דרך חזרה לאחר מחיקת חשבון אינסטגרם

עליכם להבין כי אחרי שתמחקו את חשבון האינסטגרם שלכם, לא תהיה לכם דרך חזרה. מה שאומר שאם תרצו להחזיר את המצב לקדמותו, תצטרכו לפתוח חשבון אינסטגרם חדש. לכן תעשו את הבחירה הזו רק כאשר תהיו בטוחים כי זוהי הבחירה הנכונה והמתאימה בשבילכם. במקרה של ספקות או סימני שאלה, תוכלו לבחור באפשרויות אחרות מהן יש דרך חזרה. מחיקת חשבון הינה סופית, משמעותה שתאבדו את הגישה לחשבונכם, ולא תוכלו להחזיר אותה. אם בעתיד תרצו להחזיר את השליטה לידיכם, אל תעשו צעד כל כך קיצוני ודרסטי. האפשרות הזו מיועדת עבור האנשים שיודעים בבירור כי הם לא הולכים לחזור לעולם.

למה שתרצו למחוק את חשבון האינסטגרם?

כעת הגענו לשלב בו תצטרכו להבין מהן הסיבות הנפוצות ביותר למחיקת חשבון אינסטגרם. אם אחת מהסיבות הללו קורצת לכם, הבינו כי היא בהחלט יכולה להיות ישימה. על ידי מספר פעולות פשוטות, חשבון האינסטגרם יעלם כלא היה, אף אחד לא ימצא אותו לעולם.

  • פרטיות – אפשר לזקוף יתרונות רבים לזכות הרשתות החברתיות, אך כל אחת מהן פוגעת בפרטיות. אנשים פותחים פרופילים ברשתות החברתיות בידיעה שהם חשופים לעיני כל. מחיקת חשבון אינסטגרם אפשרית על מנת למנוע חדירה לפרטיות בכל מיני מצבים ובכל מיני סיטואציות. 
  • מצוקת זמן – לנהל חשבון אינסטגרם זוהי משימה קשה לכל הדעות. אם אתם רואים שהמשימה הזו גוזלת מכם זמן יקר, מוטב שתמחקו את חשבון האינסטגרם. הרי בסוף ישנם דברים חשובים יותר מאשר להישאב אל תוך האינסטגרם, ולבזבז את כל הזמן הפנוי על האפליקציה הזו. 
  • בעיות בריאותיות – צריך להודות על האמת, יש כאלה שמספרים כי ההתמכרות לאינסטגרם הביאה איתה בעיות רבות. לא שווה לסכן את הבריאות, גם אם זה אומר למחוק את חשבון האינסטגרם שפתחתם. מי שמרגיש כי הרשתות החברתיות פוגעות בו, מוכרח לשמור מהן מרחק רב בהקדם. 
  • סיבות אישיות – נדגיש כי לכל אחד מאיתנו יש את הסיבות האישיות שלו למחיקת הפרופיל באינסטגרם. אם נדמה לכם כי המציאות הקיימת מחייבת אתכם למחוק, עשו זאת בהקדם. עם זאת נציין שוב כי מהבחירה הזו לא תהיה לכם דרך חזרה, אין אופציה להשיב את המציאות לאחור.
הכנסו לחשבון האינסטגרם שלכם
הכנסו לחשבון האינסטגרם שלכם
לחצו על פרטיים אישיים
לחצו על פרטיים אישיים
לחצו שוב בתוך META על פרטיים אישיים
לחצו שוב בתוך META על פרטיים אישיים
בחרו בהגדרות תשלום ובעלות
בחרו בהגדרות תשלום ובעלות
סגירה או מחיקה של חשבון וכן יש הבדלים ביניהם
סגירה או מחיקה של חשבון וכן יש הבדלים ביניהם
בחרו חשבון רצוי למחיקה או ביטול זמני
בחרו חשבון רצוי למחיקה או ביטול זמני
בחרו את הפעולה הרצויה מחיקת חשבון האינסטגרם או ביטול זמני
בחרו את הפעולה הרצויה מחיקת חשבון האינסטגרם או ביטול זמני
הכניסו סיסמא וסיימתם
הכניסו סיסמא וסיימתם

לא רוצים למחוק? תלמדו איך סוגרים חשבון אינסטגרם

אם מקננת בראשכם המחשבה לחזור בעתיד לאינסטגרם, אין סיבה שתמחקו את החשבון. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללמוד איך סוגרים אינסטגרם לזמן מוגבל. סגירת חשבון אינסטגרם משמעותה הסרתו לזמן מוגבל, מהבחירה הזו כן תהיה לכם אופציה לחזור. סגירת החשבון יכולה להיעשות על ידי אי כניסה אליו או מחיקת האפליקציה עצמה. מי מכם שרוצה לסגור את החשבון בצורה יזומה יכול לעשות זאת על ידי כניסה להגדרות. בהגדרות תוכלו למצוא את האפשרות של סגירת החשבון לזמן קצוב או לתקופה בלתי מוגבלת. החדשות הטובות הן שלאחר שתחליטו לחזור, תוכלו לעשות זאת באמצעות מספר פעולות פשוטות. חובה להדגיש כי כל עוד לא תבצעו מחיקת חשבון אינסטגרם, יהיה אפשר למצוא אתכם ברשת החברתית ולעיין בתוכן שהעליתם. 

מה עושים לפני שמוחקים את האינסטגרם?

מעוניינים למחוק את האינסטגרם פעם אחת ולתמיד? עליכם להבין כי כל התוכן שנמצא בתוך הפרופיל האישי שלכם אינו יהיה בר השגה. משמעות העניין היא שמוטב לגבות את כל התמונות, הסרטונים וההודעות שתרצו גישה אליהם בעתיד. ניתן להוריד את התמונות והסרטונים למכשיר הנייד או למחשב האישי, כל זאת כדי לאפשר גישה עתידית. בנוסף אנו מציעים לכם לתעד את ההודעות החשובות אותן שלחתם לאנשים שונים. מרגע מחיקת החשבון לא תוכלו להשיג גישה לכל הפרטים הללו, גם אם תהיו מעוניינים בכך. מחיקת חשבון אינסטגרם היא פעולה בלתי הפיכה, כזו שחובה לחשוב היטב לפני שמבצעים אותה. אנו כאן כדי למנוע מכם לעשות את הפעולה הזו, ולהתחרט כי ביצעתם אותה.

כך תמחקו את חשבון האינסטגרם שלכם

אנו ננסה להסביר לכם כיצד תוכלו למחוק את חשבון האינסטגרם בלי לשבור את הראש. יש כאלה שעבורם מדובר על פעולה מסובכת, אך אין צורך ללכת לאיבוד. אם תעקבו אחרי השלבים הבאים, תראו כי מחיקת חשבון אינסטגרם זוהי לא פעולה מסובכת כמו שמציירים לכם. כמובן שיש כאלה שהאינטרס שלכם יהיה להגיד כי מדובר על פעולה שלא כולם מסוגלים לבצע. 

  1. בשלב הראשון יהיה עליכם להיכנס לאפליקציה עצמה. לאחר הכניסה לאפליקציה עליכם ללחוץ על תמונת הפרופיל שלכם שמופיעה בחלק העליון.
  2. כעת יהיה עליכם להגיע לכפתור ההגדרות, לרוב הוא נמצא במקום גישה יחסית נוח. זה המקום בו תוכלו למצוא את כל ההגדרות החשובות של האפליקציה. 
  3. מהרגע שנכנסתם להגדרות תצטרכו לחפש את כפתור חשבון. לאחר שתיכנסו לכפתור הזה תצטרכו ללחוץ על האופציה של מחיקת חשבון.

נדגיש כי לחיצה על הכפתור הזה עדיין לא אומרת כי אתם מחכים את החשבון לגמרי. מדובר על פעולה מקדימה, כזו שתראה לכם מהן האפשרויות שניצבות לפניכם.

  1. בשלב האחרון יהיה עליכם לבחור בין מחיקה זמנית לבין מחיקה קבועה של החשבון. עליכם לעשות בחירה שתהיו איתה הכי שלמים והכי בטוחים.

מחיקה זמנית משמעותה שתהיה לכם אפשרות להחזיר את החשבון בעתיד הקרוב או הרחוק. מחיקה לצמיתות כשמה כן היא, מחיקה של החשבון מבלי שתהיה לכם היכולת לשחזר אותו בעתיד.

למחוק אינסטגרם לא בצורה פזיזה

אז אחרי שהבנתם מהן האפשרויות שניצבות לפניכם, כל מה שנותר זה רק לעשות את הבחירה. בין מחיקה, השבתה או פשוט אי התחברות לפרופיל עצמו. תזכרו כי חלק נכבד מהפעולות הן בלתי הפיכות, מהן לא תהיה לכם דרך חזרה. אנו מציעים לכם לחשוב היטב לפני שתעשו צעד שיתברר לכם כצעד קיצוני ממנו אינכם יכולים לחזור ולהתקדם. הפרופיל ברשתות החברתיות הוא דינאמי, ניתן להגביל את הגישה אליו רק לקרובים ולבני משפחה. אל תחשבו כי מחיקת החשבון הינה האפשרות היחידה שניצבת לפניכם כדי לשמור על פרופיל נמוך. השליטה מי יראה את מה שאתם מעלים ומי יתעדכן במה שקורה לכם בחיים נמצאת בידיים שלכם. פרטיותם של המשתמשים זוהי סוגייה מרכזית שמתעסקים איתה מדי יום באינסטגרם.

להצטרפות ומידע נוסף
השאירו את הפרטים שלכם ויועץ לימודים יחזור אליכם לשיחת ייעוץ בחינם.