קידום ממומן בגוגל לעסק

קידום ממומן בגוגל הוא אחד מאפיקי השיווק הפופלרים ביותר בעידן הדיגיטלי, בואו ללמוד 7 טיפים כיצד להקים קמפיינים מנצחים לעסק שלכם.
קידום ממומן בגוגל לעסק

במציאות של ימינו קידום בגוגל הפך להיות לאחד מהפרמטרים החשובים ביותר לכל עסק. אם אתם מתקשים להביא לקוחות חדשים, סימן שאינכם נמצאים במקום גבוה בתוצאות החיפוש. עסקים שאינם נמצאים בגוגל הופכים להיות לא רלוונטיים, מנועי החיפוש הם הלחם והחמאה מבחינתכם. כיצד תוכלו להתמקם במקום גבוה בתוצאות החיפוש? על ידי קידום האתר או דף הנחיתה בגוגל בכל מיני אופנים ובכל מיני שיטות אפקטיביות. אחת מהשיטות הנפוצות לקידום אתרים במנועי החיפוש היא השיטה הממומנת. מה זה אומר קידום ממומן בגוגל? כיצד עושים את הקידום באופן הזה? מהם היתרונות של קידום ממומן על פני קידום אורגני? את כל התשובות לשאלות הללו תמצאו במאמר הבא. סוף כל סוף מרבית סימני השאלה ייעלמו, וכל מה שיישאר לכם אלה סימני הקריאה. קידום ממומן בגוגל לעסק יכול להיות האקס פקטור שישנה את המציאות אותה הכרתם עד כה.

מה זה קידום ממומן בגוגל?

מי שלא מגיע מתוך העולם הזה של קידום אתרים בגוגל אינו מבין את המשמעות של המונח קידום ממומן. קידום ממומן בגוגל משמעותו קידום על ידי תשלום ישירות לגוגל כפי שעושים בפלטפורמות נוספות. כלומר אתם משלמים לגוגל על מנת שימקם אתכם במקום ראשון בתוצאות החיפוש ויעניק לכם יתרון מסוים. האתר יבוא לידיי ביטוי על חשבון כל האתרים האחרים שמתחרים אתכם פחות או יותר על אותם הלקוחות. מדובר על קיצור דרך לכל מיני בעלי עסקים שיודעים כי זוהי הדרך היחידה מבחינתם להתקדם. האפשרות הזו הופכת להיות אפשרות הקידום היחידה בחלק גדול ממקרים שאיתם עסקים מתמודדים. הגיע הזמן שתבינו כיצד הקידום הממומן בגוגל יכול להיות זה שיהפוך את החלום שלכם למציאות. מי אמר כי קידום ממומן במנועי החיפוש הוא קיצור דרך שלא מניב פירות?

קידום ממומן בגוגל
קידום ממומן בגוגל

כיצד מתבצע קידום אתרים ממומן?

האמת היא שקידום אתרים ממומן אינו מתבצע באופן מורכב, כל בעל אתר יכול לעשות אותו. כל מה שתצטרכו לעשות זה לפתוח חשבון ב- Google Ads דרכו מתבצע כל התהליך הלכה למעשה. לאחר מכן תצטרכו לפתוח קמפיין חדש, לכל פרסום עליכם להגדיר קמפיין שונה. בקמפיין תוכלו לבחור מהו התקציב שלכם, איך תראה המודעה ולאילו אנשים תרצו שהיא תתפרסם. ברגע שביצעתם את כל ההגדרות הבסיסיות, ניתן יהיה לפרסם את המודעה לעיני כל. מיד עם האישור של גוגל תוכלו לראות איך הקידום הממומן הופך להיות נוח ונגיש פי כמה. תוך ימים ספורים כמות הגולשים שיכנסו אל תוך האתר שלכם תגדל ותוכפל בחלק מהמקרים.

למי מתאים קידום ממומן בגוגל?

החדשות הטובות הן שנכון להיום האפשרות של קידום ממומן מיועדת לכל בעל אתר או מי שיש לו עסק. בעלי אתרים צריכים לשלם ישירות לגוגל על מנת להגדיל את החשיפה לאתרם. עסקים קטנים עם אתרים שהוקמו לאחרונה יזכו לעקוף מתחרים מוכרים בקלות רבה. האתרים הגדולים שהוקמו על ידי אנשי עסקים ממולחים יגדילו את הרלוונטיות שלהם. לא רק שהם יופיעו בקידום האורגני, תהיה להם אפשרות להופיע גם בקידום הממומן. ככל שתופיעו ביותר מקומות, כך מן הסתם הרלוונטיות של האתר תגדל גם היא. תמצאו את עצמכם במצב בו אתם משאירים אבק לכל המתחרים. אם היה לכם ספק עד היום, נכון לעכשיו אין סימני שאלה בכל הנוגע לקידום הממומן. גם אם כבר ניהלתם קמפיין אורגני מוצלח, אין זה אומר שתצטרכו לוותר על הקמפיין הממומן. מדובר על עוד קמפיין פרסום שיגדיל את החשיפה עד המקסימום האפשרי מבחינתכם. 

קידום ממומן בגוגל מחירים – כמה זה עולה?

בכל הנוגע לנושא של קידום ממומן בגוגל מחירים אין תשובה חד משמעית. הסיבה היא שכל אחד יכול לקבוע את התקציב שמתאים עבורו ונכון בשבילו באופן אישי. מעבר לעובדה הזו, לכל קליק עשוי להיות תעריף שונה בהתאם לכל מיני משתנים. ישנם קליקים ששווים רק כמה אגורות או עשרות אגורות, מחיר שווה מאוד שהופך את הקידום הממומן לרלוונטי. מצד שני יכולים להיות קליקים ששווים כמה שקלים או כמה עשרות שקלים, מחיר גבוה לכל הדעות. לכן אנו מציעים לכם להקציב את הסכום החודשי לקידום ממומן, רק לאחר מכן תוכלו לצאת לדרך בראש שקט.

בנוסף חשוב לדעת שהמחירים נעים בהתאם לקמפיין אותו אתם רוצים לבצע, למרות שבגוגל ברוב הפעמים הקידום יהיה PPC (תשלום לפי לחיצה).

גוגל לעסק שלי
גוגל לעסק שלי

קידום אורגני מול קידום ממומן – מה עדיף?

זוהי אולי השאלה החשובה ביותר שהמון בעלי עסקים ישאלו אותם. ההשוואה בין קידום אורגני מול קידום ממומן בגוגל עשויה להיות מאוד מתעתעת. הקידום האורגני מביא תוצאות מסוג מסוים, בעוד הקידום הממומן מביא תוצאות מסוג אחר. הקידום הממומן מיועד לאלה שרוצים לראות תוצאות על המקום, כאלה שאין להם שום רצון להמתין. מצד שני הכיס חייב להיות מספיק עמוק כדי לבצע את הקידום הזה לאורך זמן. הקידום האורגני לוקח זמן, אך התוצאות שלו רלוונטיות גם לאחר סיום התשלום. לכל בחירה שתעשו יהיו את הפלוסים ואת המינוסים שלה, חובה לבחון אותם. עם זאת אפשר לנהל קמפיין קידום אורגני לצד קמפיין קידום ממומן.

מהם היתרונות של קידום ממומן בגוגל?

תוצאות קידום על המקום

רוצים להתחיל לקצור את הפירות על העבודה הקשה? באפשרותכם לעשות זאת על ידי קידום ממומן בגוגל. את התוצאות תראו מיד לאחר התשלום הראשון, לא תצטרכו להמתין שבועות ארוכים. את הגידול בכמות הכניסות רואים כבר כעבור כמה שעות, ואת הפירות קוצרים כעבור ימים ספורים.

רלוונטי לכל אתר בכל תחום

אין באמת מגבלה מסוימת בכל הנוגע לקידום של אתר באופן ממומן במנוע החיפוש של גוגל. כל מי שהקים אתר אינטרנט חוקי יכול לקדם את האתר במנועי החיפוש בצורה הזו. גם אם האתר שלכם חדש ופחות מוכר, הקידום עשוי להיות נקודת המפנה מבחינתכם.

הגדרת תקציב חודשי לקידום

יכול להיות שהעלויות של קידום ממומן בהשוואה לקידום אורגני יהיו גבוהות. אך אתם אלה שמחליטים מראש כמה תהיו מוכנים לשלם על מנת לקדם באופן ממומן. תגדירו מראש את התקציב החודשי לקידום האתר, כך לא תחרגו מהתקציב ולא תשלמו על הקידום ביוקר.

ניתן להפסיק בכל רגע נתון

הגעתם למסקנה כי קידום ממומן בגוגל אינו רלוונטי לכם? השגתם את התוצאה הרצויה ואינכם מעוניינים לשלם עוד? תוכלו להפסיק את הקידום הממומן בכל רגע נתון, בלי שימנעו מכם לעשות זאת. רק תעצרו את הקמפיין, והתשלום יתבצע רק על התוצאות שכבר הושגו באמצעותו.

קורס קידום ממומן – בואו ללמוד איך עושים זאת!

רוצים לדעת איך תוכלו לקדם את האתר שלכם באופן ממומן במנוע החיפוש של גוגל? נמאס לכם לראות את כל המתחרים משאירים לכם אבק בהקשר הזה? קורס קידום ממומן הוא הפתרון המושלם לכם. במהלך הקורס תלמדו איך לקדם את האתר באופן ממומן בגוגל בלי לעשות טעויות. הרי כפי שאתם מבינים קידום ממומן בגוגל הוא עניין מורכב, כזה שמחייב אתכם לרמת דיוק מקסימלית. במהלך הקורס תלמדו איך לבצע קידום באמצעות תוכן ממומן. כיצד לבחור את קהל היעד המתאים, ואילו מודעות צריך לנסח. כל פעולה קטנה כזו שנלמדת בקורס תעשה את ההבדל בין הצלחה לבין כישלון. אינכם רוצים להגיע למצב בו אתם משלמים לגוגל, אך לא מקבלים את התוצאה הרצויה לכם.

להצטרפות ומידע נוסף
השאירו את הפרטים שלכם ויועץ לימודים יחזור אליכם לשיחת ייעוץ בחינם.