קורס שיווק דיגיטלי להפוך למשווקים דיגיטלים בשיטת FSM הייחודית

שיווק דיגיטלי הוא בעצם סט יכולות שמאפשר לכל אחד להגיע לכל אדם בעולם בכל רשת חברתית או אתר אינטרנט, מתי שרק ירצה.
כל הרשתות החברתיות והאתרים הגדולים מתפרנסים מהצגת פרסומות, או בשפה היותר מקצועית – מודעות, רק שבפועל לא האתרים והרשתות החברתיות מפרסמות, הן רק שטח הפרסום, מי שעושה את הפרסום בפועל זה גם לא בעלי העסקים או המוצרים שאתם רואים את המודעות שלהן.
האנשים שמנהלים את כל הדבר הזה ומחליטים מה תראו, באיזה אתר ומתי, הם המשווקים הדיגיטלים. הם המרוויחים הגדולים.

מה לומדים בקורס שיווק דיגיטלי?

יכולים להיות סימני שאלה רבים בכל הנוגע לקורס שיווק דיגיטלי, מוטב כי תהפכו את סימני השאלה לסימני קריאה. הקורס הוא קורס המכשיר בוגרים לעסוק בתחום השיווק בפלטפורמות אחרות מהפלטפורמות המקובלות. אם עד לפני עשור הדרך המקובלת לשווק הייתה בעיתונים ובכל מיני דרכים מיושנות, כיום זה כבר לא רלוונטי. הדרך הכי טובה לשווק עסקים וחברות תהיה באמצעות העולם הדיגיטלי. עולם שמביא איתו כמעט את כל מה שאתם צריכים על מנת להצליח בענק. באמצעות הכלים המתקדמים הללו ניתן יהיה לקחת את הקדמה צעד אחד קדימה. להשתמש בכל הכלים הדיגיטליים הניצבים לפנינו כדי להגדיל את החשיפה לעסק או לחברה עד למקסימום האפשרי. זה לא סוד כי ניתן להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי בזכות בחירה בדרך השיווק הזו.

קידום אתרים (SEO), קידום ממומן, ניהול רשתות חברתיות פרסום ושיווק באינטרנט

החלטתם לעשות חישוב מסלול מחדש? אנשים רבים מוצאים את עצמם נאלצים לחשוב מה נכון עבורם. במציאות של ימינו הדברים משתנים כל הזמן, מה שהיה נכון בעבר אינו יהיה נכון גם היום. מהסיבה הזו יהיה עליכם לנסות להיות יצירתיים, מעבר לכך לנסות להיות גמישים ולא מקובעים. אחד מהקורסים שיכולים לקדם אתכם אל עבר השגת התוצאה הוא קורס שיווק דיגיטלי. מדובר על קורס שיכול לשנות את כל מה שהכרתם, כל הדברים המקובלים עלולים להיעלם. הקורס הזה יכשיר אתכם להיות משווקים מיומנים שעושים שימוש בכל מיני כלים דיגיטליים מתקדמים. אז מה אתם צריכים לדעת על הקורס? איך הולך להיראות היום שאחרי הקורס? את כל המידע תוכלו לקבל במאמר הבא שנועד כדי לעשות לכם סדר. אל תשאירו את עתידכם לוט בערפל, יש לכם אפשרות להשיג קריירה מבטיחה בתחום שנמצא במגמת צמיחה.

גוגל ממומן
האוטבריין
צ׳אט GPT
אלמנטור

מדוע כדאי להתחיל לימודי שיווק דיגיטלי?

קריירה בתחום שנמצא בצמיחה

בעוד תחומים אחרים נמצאים בדעיכה, בכל הנוגע לתחום השיווק הדיגיטלי המציאות מראה משהו שונה. התחום הזה נמצא במגמת צמיחה, עוד חברות ועסקים מחפשים משווקים דיגיטליים בעולם הזה. מבחינתכם זה טוב להיות במקום הנכון ובזמן הנכון כדי שלא תפספסו את כל מה שאפשרות זו מביאה איתה.

תקדמו את העסק שלכם בקלות

אינכם מעוניינים לעסוק בתחום הזה? קורס שיווק דיגיטלי רלוונטי גם עבור בעלי עסקים שרוצים להוציא את המקסימום מהעסק שלהם. אותם בעלי עסקים יקחו על עצמם את האחריות הקשורה לקידום העסק בפלטפורמות השונות. אחרי שהם יבינו בדיוק מה הם מקבלים, תהיה להם היכולת להכשיר את שאר העובדים לעמוד בציפיות.

ניתן לעסוק בתחום כהשלמת הכנסה

אף אחד לא מחייב אתכם לחפש קורסים שיווק דיגיטלי כדי לעזוב את הקריירה שכבר פתחתם. ניתן לעסוק בתחום הזה בתור השלמת הכנסה, אחלה דרך להכניס עוד קצת כסף הביתה. ברגע שתהיו מספיק בטוחים בעצמכם, תוכלו להפוך את התחום הזה לתחום ההכנסה העיקרי שלכם.

הכנסה גבוהה מההכנסה הממוצעת

עד היום יצא לכם להכניס פחות או יותר את אותו הסכום כמו כולם? אינכם צריכים להתפשר על פחות מהטוב ביותר כאשר זה נוגע להכנסתכם החודשית. ההכנסה בסיומו של קורס שיווק דיגיטלי יכולה להיות גבוהה בהרבה בהשוואה להכנסה הממוצעת בשוק. מגיע לכם לדעת כי עבורכם השמיים הם הגבול, על כל המשתמע מכך.

מה תורם קורס שיווק דיגיטלי לבעלי עסקים?

בעלי עסקים רבים מוצאים את עצמם מחפשים קורס שיווק דיגיטלי לעסק מכל מיני סיבות. אם אתם גם מנהלים עסק, שווה לכם לבחון את האפשרות של הצטרפות לקורס שיווק דיגיטלי. מה קורס שיווק דיגיטלי לבעלי עסקים יכול לתת? ראשית הוא מעניק לאותו בעל עסק הבנה בסיסית במונחים כל כך חשובים. גם אם תחליטו להעסיק משווק דיגיטלי, מוטב כי תבינו מה הוא אומר ואיך בדיוק הדברים עובדים. זה שלבעל עסק אין מושג מה בכלל קורה זוהי מגרעה משמעותית למדי, כזו שלא תמיד ניתן להתעלם ממנה. בעלי עסק צריכים להיות תמיד עם האצבע על הדופק, גם אם הם לא עושים את הדברים בעצמם. אך מה עוד בעלי עסקים יכולים להרוויח מהרשמה לאותם קורסים שיווק דיגיטלי?

לימודי שיווק דיגיטלי יאפשרו לבעלי עסקים לקחת את המושכות לידיים שלהם. יש בעלי עסקים שרוצים להיות אלה שמכתיבים מה בדיוק קורה, בלי לסמוך על אף אחד אחר. בסיום קורס שיווק דיגיטלי לבעל העסק יהיה את הידע ואת כל ההבנה הנדרשת בתחום כדי לעשות את העבודה. אם בעל העסק בעצמו אינו מצליח לבצע את העבודה, הוא יכול להסמיך עובד אחר שיעשה זאת. הכי חשוב שלא תצטרכו להעסיק עוד משווקים דיגיטליים שרק יגדילו את ההוצאה החודשית. כל בעל עסק שיעבור קורס שיווק דיגיטלי ימצא את עצמו בעמדת כוח שקשה להסבירה במילים. עמדה שתאפשר לו לחלום בגדול, ולא פחות חשוב גם ליישם כמעט הכל.

איך בוחרים קורס שיווק דיגיטלי מומלץ?

המלצות של בוגרי הקורס

בשלב הראשון יהיה עליכם לשמוע מה בוגרי הקורס מספרים עליו בראייה לאחור. כל קורס שיווק דיגיטלי אמור להיות מומלץ על ידי מי שסיים אותו בהצלחה. אם בוגרי הקורס לא מחמיאים לרמתו, סימן שיש דברים שאינכם רואים בהכרח. לכן הקשיבו היטב לחוות הדעת, היא עשויה לשנות את התמונה כולה מקצה לקצה.

הזמן בו מתקיים הקורס

קורסים שיווק דיגיטלי עשויים להתקיים בכל ימות השבוע ובכל מיני שעות שונות. השאיפה תהיה לבחור את הקורס שיתאים לכם מבחינת היום והשעה בו הוא מתקיים. אם לא מדובר על קורס אונליין, חובה עליכם להגיע לכל שיעור כדי לא לפספס חומר. לפיכך טוב תעשו אם תחליטו לבחון מראש מתי בדיוק מתקיים הקורס ולהתאימו אליכם.

עלות ההשתתפות בקורס

המחיר של קורס שיווק דיגיטלי נקבע בהתאם לרמתו ובהתאם למקום בו הוא יתקיים. אין מה לחפש קורסים זולים, בכל זאת קורס זול עשוי להיות פחות פרקטי להמשך. עליכם לחפש קורס סביר שהעלות שלו תהיה הגיונית ביחס לתמורה אותה תקבלו. זה לא סוד שיש קורסים במחירים נוחים, קורסים שילמדו אתכם לא מעט.

סיוע במציאת עבודה בסוף הקורס

כבר מעכשיו יהיה עליכם לחשוב מה יקרה ביום שתסיימו את אותו קורס שיווק דיגיטלי מומלץ. זה שסיימתם את הקורס בהצלחה, אין זה אומר שיהיה לכם קל למצוא עבודה. ישנם קורסים שבסופם תקבלו הצעות עבודה באופן אוטומטי מבלי שיהיה עליכם לשבור את הראש או להתאמץ יתר על המידה.

קורס משווק דיגיטלי המספק מעטפת מלאה להצלחה מכל מקום בעולם, בכל זמן שתרצו ובקצב המדוייק ביותר עבורכם בעברית מלאה ועם תמיכה אנושית.
תכנים מוקלטים

בתוכנית תקבלו גישה לקורסים דיגיטלים מקצועיים לצפייה בקצב האישי שלכם ובשעות הנוחות לכם.

קהילה חזקה

כל התכניות שלנו מלוות בקהילה חזקה שתומכת ועוזרת כדי למקסם את ההצלחה שלכם.

תמיכה מלאה

אנשי מקצוע, מומחים, בעלי עסקים, יזמים ומנטורים נמצאים בקהילה שלנו כל הזמן כדי לעזור לכם כמעט בכל שעות היממה.

פגישה אישית

כל מצטרף לתכנית ההכשרה שלנו מקבל פגישה אישית עם יועץ עסקי מומחה שיווק שיבנה לו אסטרטגיה מותאמת.

מהי העלות לקורס שיווק דיגיטלי אונליין?

אנו מבינים כי אתם רוצים לדעת מראש מהו קורס שיווק דיגיטלי מחיר. אך עליכם לקחת בחשבון כי לכל מוסד לימוד יהיה את המחיר שלו בהתאם לכל מיני שיקולים. המחיר הוא רק נדבך אחד מתוך מספר נדבכים שאותם תצטרכו לקחת בחשבון טרם הבחירה. אל תבחרו בקורסים שיווק דיגיטלי שמגיעים עם תג מחיר מאוד נמוך. תג המחיר יעיד בין היתר על איכות ההוראה ועל הדרך בה מעבירים את החומר בקורס עצמו. העלות נעה סביב כמה אלפי שקלים עבור קורס מקיף שנועד להכשיר אתכם להיות משווקים דיגיטליים. תזכרו כי בסופו של הקורס תוכלו להתחיל להכניס כסף מהחומר אותו למדתם בקורס.  

פרקי מבוא לעולם השיווק הדיגיטלי

מי זה שלו, איך לצאת ממרוץ העכברים איך להפוך את הזמן שלכם ליקר יותר.

כל מה שצריך כדי להיכנס לעולם השיווק הדיגיטלי – נסקור את פלטפורמות השיווק המובילות ונראה לכם איך באמת אפשר להרוויח כסף מעולם השיווק הדיגיטלי.

בין אם אתם בעלי עסקים, או משווקים דיגיטלים אתם חייבים לדעת להעביר את המסרים בצורה הכי גבוהה שיש, לדעת את הכאבים, החלומות, הפחדים, של הלקוחות שלכם – בקורס תיפגשו עם עולמות הפסיכולוגיה, תדעו לכתוב מסרים מדויקים לפוסטים, דפי נחיתה, מיילים ועוד.. ובעיקר תלמדו להפוך את המקלדת שלכם למכונה שמייצרת כסף.

היום כולם נמצאים ברשתות החברתיות, והדבר החשוב ביותר זה לייצר מערכות יחסים – בקורס תלמדו אסטרטגיות שיווקיות , בניית משפכי שיווק ורשימות תפוצה, אימייל מרקטינג, ובניית דפי נחיתה בפלטפורמת הדיוור המובילה בישראל.

גוגל היא פלטפורמת החיפוש הכי מוכרת בעולם, היום כולנו מחפשים פתרון בגוגל בכל תחומי החיים – בפרק תלמדו את עולם הקידום הממומן בגוגל – מה שיגרום ללקוחות שאתם משווקים או לעסק שלכם להופיע במקומות הראשונים.

בשנת 2018 כבשנו את יוטיוב עם תקציב שיווק של 3 מיליון שקלים – כשההחזר השקעה עמד על 16 מיליון שקלים ואתם הולכים ללמוד מהמשווקים הכי מוכרים בישראל איך לעשות את זה !

פלטפורמת Outbrain היא פלטפורמת כתבות התוכן בין המובילות בעולם, מכירים את הכתבות שהכותרת שלהם תמיד מושכת, ובסוף אחרי כתבה כזו אתם מוצאים את עצמכם עם האשראי ביד…
זה בדיוק מה שאתם הולכים ללמוד לעשות

הרשת החברתית של פייסבוק ואינסטגרם מונה מעל כ2 מיליארד משתמשים, מתוכם כ6.6 מיליון משתמשים בישראל – כשהאוכלוסיה בארץ עומדת על 9.3 מיליון שזה כמעט יותר מ70% מהאוכלוסייה בישראל. וזה רק בישראל ! שלא נדבר על מה שקורה בעולם..- בפרק תלמדו לשווק בפלטפורמות הכי מוכרות בעולם פייסבוק ואינסטגרם ותדעו להגיע לאיזה קהל שתרצו ובאיזה גודל שתבחרו – מה שזה אומר שעם יכולות כאלה יהיו מוכנים לשלם לכם המון המון כסף!

מהפכת האינטליגנציה המלאכותית כבר כאן , ובמקום להילחם בחדשנות אנחנו מלמדים אותה, בעזרת אינטליגנציה מלאכותית תוכלו ללמוד לייעל את העבודה שלכם, לחסוך זמן וכסף וללמוד את כל הפורמטים והנוסחאות שאפשר לעשות עם CHAT GPT

ללמוד בניית אתרים באמצעות הפלטפורמה הפופולרית ביותר WordPress עם אלמנטור, ללא צורך לדעת קוד, בניית אתרי תדמית, דפי נחיתה ואתרים מדהימים תוך זמן קצר, במהלך הקורס נלמד מה זה שרת מה זה דומיין, למה כדאי להקים אתר נסקור את המערכת מההתחלה ועד הסוף + בונוס תוספי פרימיום בחינם לוורדפרס.

זה שיש לך אתר לא אומר שאתה קיים, להתחיל לקדם את האתר שלכם בצורה אורגנית בגוגל ולהביא אליו תנועה איכותית וללא תקרת זכוכית, במהלך הקורס נלמד כיצד לעשות מחקר מילות מפתח, מחקר מתחרים, איך לעשות אופטימיזציה לאתר כיצד להשיג קישורים ועוד שלל דברים מרתקים בסוף הקורס תוכלו קדם עבורכם אתר עבור בעלי עסקים ולבנות נכסים דיגיטליים באינטרנט.

תלמדו את כל הטכניקות המתקדמות של עולם השיווק, שעושות את ההבדל, ידע ש99% מהמשווקים מפספסים, בפרק נלמד איך לייצר משפכי שיווק מתקדמים , דפי מכירה, וובינרים, צביעת קהלים, ריטרגט רימרקט ועוד מושגים קצת מורכבים, אבל שברגע שתסיימו את הפרק תהיו מאסטרים של עולם השיווק.

קורס מוצרי מידע

לומדים לבנות מוצר מידע דיגיטלי – כזה שמכניס לכם כסף בזמן שאתם ישנים, בקורס תלמדו את כל הסודות ממציאת הרעיון לקורס הדיגיטלי שתרצו לבנות ועד לרגע שתקליטו אותו ותתחילו להרוויח ממנו כסף גם בזמן שאתם ישנים.

ברגע שתרכשו את ההכשרה הדיגיטלית המקיפה בישראל כל הדרכים יהיו פתוחות בפניכים, בין אם תרצו להיות שכירים בתחום השיווק הדיגיטלי, או אם תרצו לפתוח עסק עצמאי, או אפילו אם בחרתם לקדם את העסק שלכם, אנחנו נלמד אתכם הכל כולל הכל! לכתוב קורות חיים ועד איך לגייס ולקלוט את הלקוח הראשון שלכם!

כדי שתתחילו לעשות מזה כסף

בבית הספר לא באמת מלמדים אותנו איך להתמודד עם משברים ואתגרים, איך לעבוד עם כסף, איך לעבוד עם רשויות המס, בקורס תלמדו לאמץ מיינדסט נכון, להתנהל נכון עם רשויות המס, ללמוד לעבוד עם כסף ולסלול לעצמכם את הדרך הראשונית בעולם היזמות.

שיווק שותפים זה אפיק הרווח הכי מכניס בעולם השיווק, אין גבול לכמות ההכנסה שאפשר לעשות משיווק שותפים.

בקורס תלמדו דוגמאות מא – ועד ת'
מעבר לכך תקבלו כניסה לרשת השותפים הגדולה האקסלוסיבית של BUCKET

אנחנו מוכרים כל הזמן, לבוס, לעסקים, ללקוחות, בזוגיות החלק המעניין הוא שברגע שמשלבים יכולות של שיווק ומכירה בעצם מקבלים את יכולת הזהב, שאיתה אפשר כבר לעשות הון.

קורס מוצרי מידע

תוכנית לימוד שיווק דיגיטלי – טבלה מסכמת

נושאי למידהשעות לימוד
פרק פתיחה2
פרק מבוא1
כתיבה שיווקית6
משפכי שיווק ורשימות תפוצה5
גוגל PPC4
יוטיוב PPC2
Outbrain Native marketing5
פייסבוק ואינסטגרם PPC12
תרגול מעשי2
Chat GPTחצי שעה
בניית אתרים WordPress + Elementor10
קידום אתרים SEO12
משפכי שיווק מתקדמים9
מוצרי מידע (קורס מלא)14
הולכים לעבוד שכירים + עצמאיים5
יזמות ועסקים7
שיווק שותפים (קורס מלא)17
מכירות בטלפון (קורס מלא)3
לייבים והעשרות – משתנה30
תלמידים מלמדים – משתנה1
סה״כ שעות לימוד136
להצטרפות ומידע נוסף
השאירו את הפרטים שלכם ויועץ לימודים יחזור אליכם לשיחת ייעוץ בחינם.
שלו יפרח

שלו יפרח מייסד החברה

יזם, המשווק הדיגיטלי המרוויח בישראל, בעלים של 10 חברות בע"מ שמייצרות בכל שנה 8 ספרות, וב-5 השנים האחרונות התווה דרך ולימד למעלה מ-10,000 משווקים דיגיטליים לייצר הכנסה באמצעות האינטרנט.

הצלחת התלמידים שלנו בעיני היא מעל הכל, ואנו עושים כל שביכולתנו כדי להבטיח שזה קורה. נעשה זאת תמיד עם חיוך על הפנים, גישה חיובית ומנצחת אבל יחד עם זאת אנחנו לא נשלה את התלמידים שלנו או נמנע מהם ללמוד, לעבוד קשה ולהתמיד. זה שאנחנו רוצים להחזיר את השליטה על הזמן, זה לא אומר שלא תצטרכו לעבוד יותר – אלא שהלקוחות שלנו יבחרו במה לעבוד , מתי לעבוד וכמה קשה לעבוד, כדי לחיות ברמת החיים שהם רוצים לחיות בה.

שאלות ותשובות

שיווק דיגיטלי ידוע גם (כקורס שיווק ופרסום) הוא סט של יכולות המאפשר לכם להגיע לכל קהל יעד שתבחרו באמצעות פלטפורמות הפרסום הדיגיטליות הרבות והמגוונות, מאפשר לכם להעביר מסרים ולהשתמש בטכניקות פסיכולוגיות ובטכניקות שכנוע בזמן העברת המסרים.
שיווק דיגיטלי מתייחס לתחומים רבים כגון : קידום ממומן, קידום אורגני, כתבות שיווקיות, יכולות כתיבה שיווקית, ועוד.

שיווק דיגיטלי לימודים הוא קורס מעמיק מעל ל136 שעות של תוכן, הקורס מתחיל בפרקי מבוא לעולם השיווק הדיגיטלי, וממשיך בלימודי יכולות שיווקיות כגון כתיבה שיווקית, בניית אסטרטגיות שיווקיות, בניית משפכי שיווק, רשימות תפוצה, קידום ממומן בפלטפורמות המובילות בעולם – Outbrain, 
Facebook, Youtube, Instagram, Google. 
בקורס תלמדו גם בניית אתרים, בניית דפי מכירה ונחיתה, קידום אורגני, שימוש באינטילגנציה מלאכותית, שיווק שותפים, יזמות ועסקים, ועוד תכנים שיהפכו אתכם למשווקים הכי טובים בישראל! 

הקורס הוא קורס דיגיטלי מה שזה אומר לימודי שיווק באינטרנט אתם יכולים ללמוד את הקורס בכל מקום ובכל זמן, והכי חשוב בקצב שלכם! 
יחד עם זאת ישנם מפגשי זום המתקיימים אחת לשבועיים יחד עם כל התלמידים בקורס. מפגש אחד בשבוע שבו אנחנו נותנים לכם מענה לשאלות שיש לכם במהלך הקורס ומפגש מקצועי נוסף בתחומים מגוונים – עדכונים בעולם השיווק הדיגיטלי, מפגשי אורח של מומחים בתחום השיווק, מפגשים של בוגרים מוצלחים ואפילו בתחום ההתפתחות האישית.
מידי רבעון יתקיים מפגש קהילה פיזי – כי אחרי הכל חשוב לנו לראות אתכם ! 
שתוכלו להתעדכן בכל המפגשים בקבוצת הדיסקורד הסגורה שלנו המיועדת לתלמידי הקורס בלבד, בקבוצה גם תוכלו לקבל תשובות באופן מיידי לשאלות שלכם, תוכלו למצוא שיתופי פעולה והצעות עבודה בתחום השיווק, ולקבל משוב על העבודות שלכם ממנטורים בתחום השיווק.

בעולם האמיתי מבחנים הם לא באמת רלוונטים, פרקטיקה ויישום כן!  – אצלנו המבחנים הם מבחנים אמריקאים שיעזרו לכם להטמיע את החומר והעבודות הן יישומיות מה שאומר שאחרי פרקי הליבה של הקורס תצטרכו ליישם את החומר בעצמכם – ככה שבסוף הקורס תוכלו כבר לצאת לעולם האמיתי עם תיק עבודות.

הקורס אורך כ 136 שעות.

בתום הקורס במידה ותבחרו להיות שכירים תוכלו לעבוד כקופרייטרים , כותבי תוכן, מקדמי אתרים, בוני אתרים, אנשים PPC, אנשי מכירות, ואנשי קראייטיב במשרדי פרסום או סוכנויות פרסום, חברות הייטק, ועוד.. כשהשכר הממוצע מתחיל מ10,000 ויכול להגיע ל30,000 במשרות ניהוליות בכירות.
תוכלו גם לפתוח עסק עצמאי בתחום השיווק כמו בוגרים רבים שלנו ולעבוד מכל מקום בעולם ומכל זמן! 

PPC הוא תשלום בעבור קליק, זהו מונח בתחום הקידום הממומן וSEO זהו קידום אורגני, אצלנו תלמדו את שני התחומים בצורה המקיפה ביותר.

תחום השיווק הוא תחום מאוד מתגמל יחד עם זאת הרווח משתנה מתחום לתחום במידה ותבחרו להיות שכירים תוכלו להרוויח שכר ממוצע של בין 10,000 ומעלה, במידה ותחליטו לפתוח סוכנות פרסום תוכלו לגלגל סכומים בהתאם לכמות הלקוחות שתבחרו לקבל לסוכנות שלכם הסכומים נעים בין 30,000 ש"ח בחודש לסוכנות קטנה, וסוכנות גדולה יכולה להגיע גם לשבע ספרות בחודש.
במידה ותחליטו לעסוק בתחום השיווק השותפים אי באמת מגבלה לכמות ההון שתוכלו לצבור.

שיווק דיגיטלי יכול לעזור לבעלי עסקים גדולים וקטנים כאחד להיחשף ללקוחות פוטנציאלים, להעביר מסרים פרסומיים, לבחור לאיזה קהל לחשוף את המודעות שלכם.
ובעיקר להתחבר ללקוחות הפוטנציאלים שלכם ברשת ולהפוך אותם ללקוחות משלמים.

מומלץ להתחיל לעבוד בתחום תוך כדי הלימודים כדי לצבור כמה שיותר ניסיון בעולם השיווק, בקבוצת הדיסקורד הסגורה שלנו תוכלו למצוא שיתופי פעולה, ואפילו משרות שתוכלו להתקבל אליהן תוך כדי הלימודים.

5/5 (14 Reviews)