כרטיס ביקור דיגיטלי – הביאו את העסק שלכם למאה ה-21

כרטיס ביקור דיגיטלי הפך בשנים האחרונות למוצר חובה בכל עסק, הוא מקל על יצירת הקשר , מגביר מודעות למותג ועוזר לתקשר עם לקוחות בקלות.
כרטיס ביקור דיגיטלי הפך בשנים האחרונות למוצר חובה בכל עסק, הוא מקל על יצירת הקשר , מגביר מודעות למותג ועוזר לתקשר עם לקוחות בקלות.

כרטיסי ביקור מהווים אחד מאמצעי השיווק המוכרים ביותר בישראל ובעולם כולו. אנשים מחלקים ללקוחותיהם כרטיסי ביקור כבר עשרות שנים, אך כיום המגמה שונה באופן מהותי. במקום לחלק כרטיסי ביקור רגילים, בעלי עסקים מעדיפים לחלק כרטיסי ביקור דיגיטליים. לכרטיס ביקור דיגיטלי יש יתרונות רבים, בשונה מכרטיס הביקור הסטנדרטי שכבר מאבד יוקרה. במאמר הבא נסביר לכם על תהליך הכנת כרטיס ביקור דיגיטלי, ומהם היתרונות הטמונים בו. כך לפני שתעשו צעד מסוג זה, כל סימני השאלה יהפכו לסימני קריאה ברורים. לא תמצאו את עצמכם במצב בו אתם עושים החלטה שלא תהיו שלמים לגביה. אם כבר תעשו צעד מסוג זה, הצעד חייב להיות צעד מדויק, נכון ואפקטיבי.

מהו כרטיס ביקור דיגיטלי לעסקים?

במילים פשוטות, כרטיס ביקור דיגיטלי הוא בעצם דף נחיתה המעוצב בצורה מעט שונה. בדף הנחיתה הזה ניתן למצוא פרטים מזהים על העסק, בדומה לכרטיס ביקור מודפס. כל מי שמקבל את כרטיס הביקור ברשת, יבין מיהו בעל המקצוע העומד מולו ואיך ניתן ליצור עימו קשר. בכרטיס ביקור אונליין מוצאים בעיקר מספר טלפון, כתובת וגלריית תמונות ליצירת רושם ראשוני. מי שמקבל כרטיסי ביקור דיגיטליים אמור לקבל מענה למרבית השאלות המעסיקות אותו. רק אם צצות להן שאלות נוספות, ניתן ליצור קשר עם בעל העסק שאליו שייך אותו כרטיס ביקור. השאיפה הבסיסית תהיה לגרום לאותו לקוח לפנות לאיש המקצוע, ולשריין מולו תור או קבלת שירות. כרטיס ביקור אונליין מוצלח יהיה כרטיס ביקור שמביא כמות גדולה של לידים אחד אחרי השני.

יש לי אתר אינטרנט – מדוע שאצטרך גם כרטיס ביקור דיגיטלי?

השאלה הזו נשאלת פעם אחר פעם, וכמובן שיש בה היגיון מסוים עבור אלה שלא בקיאים בתחום. נציין כי יש הבדל מהותי בין אתר אינטרנט, לבין כרטיס ביקור דיגיטלי. שני הדברים הללו לא אמורים לבוא אחד על חשבון השני, אלא מטרתם להיות תומכים זה בזה. אתר אינטרנט מכיל בתוכו כמות עצומה של מידע, ולרוב תפנו אליו אנשים מתוך כרטיס הביקור. כרטיס הביקור הוא בעיקר דף נחיתה המכיל פרטים ליצירת קשר, וכמות מועטה של אינפורמציה. לא גורמים ללקוח ללכת סחור סחור, ומנסים למקד אותו בעיקר ולא בתפל. יש כאלה שאוהבים להיות ממוקדים, ואחרים מעדיפים לקרוא כמות אינסופית של אינפורמציה ומידע.

כרטיס ביקור דיגיטלי מומלץ – מהם יתרונותיו?

  • מידע פרקטי – בכרטיס ביקור דיגיטלי ניתן למצוא את כל המידע הפרקטי על בעל העסק. את שמו, את המקום בו הוא נמצא וכמובן את מספר הטלפון ליצירת קשר. לא עוד אינפורמציה מרובה ומבלבלת, כזאת שיכולה לגרום ללקוחות להעדיף בעלי עסקים אחרים. 
  • זמין בכל מקום – כרטיסי ביקור רגילים עשויים ללכת לאיבוד, ככה זה כאשר מדובר על דף נייר. כאן כל אחד יכול לגשת לכרטיס הביקור על ידי לחיצה אחת פשוטה על הלינק שתשלחו לו. הלינק נשמר בטלפון, ובעת הצורך אפשר להשתמש בכרטיס הביקור כדי להגיע לעסק. 
  • רושם ראשוני מעולה – אין מה לעשות, צריך להגיד את הדברים בדיוק כפי שהם. כרטיסי ביקור דיגיטליים משאירים רושם ראשוני טוב על כל מי שנכנס אליהם. בטח אם יצרתם כרטיס ביקור ברמה גבוהה, כזה שהעיצוב שלו לא משאיר מקום לספק בהקשר הזה.

כיצד מתבצעת יצירת כרטיס ביקור דיגיטלי?

בעבר אנשים היו נמנעים מיצירת כרטיס ביקור דיגיטלי רק בגלל שהם לא ידעו איך ליצור אחד כזה. העבודה הייתה רבה, ולכן היה עדיף להימנע מראש מלהתעסק עם הפרוצדורה הזו. אך כיום ישנם אתרים המאפשרים לכל בעל עסק ליצור כרטיס ביקור באינטרנט בהתאמה אישית. איך בונים כרטיס ביקור דיגיטל? רק נכנסים לאתר הרצוי, מזינים את הפרטים ובתוך דקות ספורות יהיה לכם כרטיס ביקור. את כרטיס הביקור תוכלו לשלוח ללקוחות הפוטנציאליים, אלה שתרצו לדוג אותם בחכה שלכם. נדגיש כי לכל אתר תהיה תבנית שונה לכרטיס ביקור אונליין, לכן עליכם להבין כי אתם עושים בחירה טובה ומוצלחת. תראו מה מציע אותו תפריט דיגיטלי הנמצא בתוך כרטיס הביקור שלכם, ועד כמה קל להתנייד בתוכו.

למה חשוב לשים לב בעת יצירת כרטיס ביקור אונליין?

רגע לפני שתיצרו לעצמכם כרטיס ביקור דיגיטלי, יש כמה דברים שצריך לקחת אותם בחשבון. בראש ובראשונה כרטיס הביקור אמור להיות כזה שמכיל בתוכו את כל האינפורמציה אותה תרצו להעביר ללקוח. הלקוח אמור לקבל תשובה למרבית שאלותיו, ולרצות לפנות אליכם מיד לאחר הביקור בכרטיס הביקור. מעבר לכך, העיצוב של כרטיס הביקור בדיגיטל חייב להיות מרשים, בדיוק כמו עיצוב האתר. זהו המקום בו אתם משאירים רושם ראשוני חיובי על הלקוח, זה שירצה לפנות אליכם. לסיום, אל תשכחו לבחון את חווית המשתמש של כל הגולשים הנכנסים לכרטיס הביקור. הם אמורים להרגיש בנוח להגיע לכל פרט אינפורמציה שחיוני להם כדי ליצור קשר. 

כרטיס ביקור דיגיטלי מחיר – כמה זה עולה?

הדבר האחרון שתצטרכו לקבל עליו עוד מידע זה כמובן המחיר של כרטיס הביקור הדיגיטלי אותו תרצו ליצור. המחיר משתנה בהתאם לפלטפורמה באמצעותה יצרתם את אותו כרטיס הביקור. קיימים אתרים המציעים לכם בתמורה לסכום של כמה עשרות שקלים בחודש ליצור כרטיס ביקור בהתאמה אישית. אם תחליטו לפנות למעצב אישי, תמורת כמה מאות או אלפי שקלים תוכלו ליצור לעצמכם כרטיס ביקור מושלם. הכל בהתאם למבוקשכם, וליכולת הכספית שלכם באותה נקודת זמן בו אתם נמצאים. מה שחשוב שתדעו זה שההוצאה הזו היא הוצאה שאמורה להחזיר את עצמה כעבור זמן קצר. בזכות כרטיס ביקור אונליין תקבלו כמות גדולה של פניות מלקוחות פוטנציאליים המעוניינים בשירותים שלכם.

להצטרפות ומידע נוסף
השאירו את הפרטים שלכם ויועץ לימודים יחזור אליכם לשיחת ייעוץ בחינם.