וי כחול באינסטגרם: מדוע כולם רודפים אחריו?

איך מקבלים וי כחול באינסטגרם מה זה וכמה זה עולה, הכנו לכם מדריך מפורט שיעזור לכם להשיג את הוי הכחול הנחשק שאתם רוצים לפרופיל שלכם.
וי כחול באינסטגרם

כולם רודפים אחריו, אך רוב האנשים אינם מבינים לעומק את החשיבות שלו. אם היינו מספרים לכם לפני כמה שנים שתרצו וי כחול, ככל הנראה הייתם מתגלגלים מצחוק. אך בעידן של הרשתות החברתיות המרדף אחרי הוי הכחול קיים, יש כאלה שמוכנים לתת המון תמורתו. במאמר הבא אנו הולכים לדבר אתכם על וי כחול באינסטגרם בהקשרים שונים, כדי שתוכלו להשיגו. יכול להיות שאתם נמצאים במרחק נגיעה מלהשיג את אותה מטרה שהצבתם לעצמכם. השגת הוי הכחול באינסטגרם יכולה לפתוח בפניכם דלתות רבות שהיו סגורות בפניכם. כמובן שרק אחרי שתכירו את כל היתרונות של אותו וי כחול קטן ליד השם, ניתן יהיה לרדוף אחריו. אל תרדפו אחרי משהו שאינכם מבינים לעומק מדוע הוא משמעותי וחשוב בשבילכם. במאמר שכתבנו בשבילכם תקבלו המון טיפים שאמורים לסייע לכם להשיג את אותו וי כחול.

מה זה וי כחול באינסטגרם?

המון אנשים אינם מבינים מה זה וי כחול באינסטגרם, ומדוע כולם מעוניינים להשיג אותו. על פניו מדובר על משהו שולי, כזה שלא באמת שווה להילחם כדי להשיגו. אך מי שמבין את החשיבות לעומק ידע כי מדובר על מטרה נעלה, כזו שגם אתם תרצו להשיג הוי הכחול הוא בעצם אימות חשבון, כזה שמוכיח כי אתם אנשים אמיתיים. כלומר מי שעומד מאחורי הדף זה באמת מי שמוצג בפרופיל ובכל שאר התמונות. כל פרופיל שאין לו וי כחול, סימן שהוא לא מאומת, ולא ניתן לדעת מי עומד מאחוריו. זה נכון כי מרבית החשבונות ברשתות החברתיות אמיתיים, אך לרוב המכריע של החשבונות את הוי הכחול. מה שאומר שלא תוכלו לדעת מראש איזה חשבון מאומת ואיזה חשבון לא מאומת.

Blue V on Instagram
Blue V on Instagram

למה שתרצו להשיג וי כחול?

וי כחול מעיד על חשבון איכותי

מרבית האנשים שיש להם וי כחול באינסטגרם הם אנשים שמתחזקים חשבונות חזקים. מדובר על סמל סטטוס שקשה מאוד להישאר אדישים אליו או לא להתחשב בו. אם יש לכם וי כחול סימן שאתם נמצאים באותה דרגה כמו אנשים מוכרים אחרים. זה לא משנה אם אתם עושים דברים דומים או עושים דברים שונים.

הגדילו את כמות העוקבים אחריכם

באופן מוכח ניתן לראות כי אנשים מעדיפים לעקוב אחרי חשבונות עם וי כחול באינסטגרם. אם לחשבון שלכם אין וי כחול, כמות הבקשות שתשלחנה אליכם תהיה קטנה. זה לא אומר שלא תוכלו להגדיל את החשבון, אך זה עשוי לקחת יותר זמן ממה שנדמה לכם.

הרגיעו את מי שעוקב אחריכם

כל מי שעוקב אחריכם ירצה לדעת כי הוא פונה לאדם הנכון הנמצא מאחורי הפרופיל. עד שלא יהיה לכם וי כחול באינסטגרם, אף אחד לא ידע מי עומד מאחורי הפרופיל. מבחינתכם מדובר על האחריות שלכם להרגיע את העוקבים בכל מה שנוגע לעניין הזה.

התחילו להרוויח כסף מהפרופיל

אחרי שהבנתם מה זה וי כחול באינסטגרם ואת הכוח שלו, ניתן יהיה להתחיל להרוויח מכך כסף. חשבונות חזקים ברשתות החברתיות יהיו חשבונות שמכניסים סכומים גבוהים. תוכלו בקלות לשתף פעולה עם כל מיני מותגים שישמחו לעבוד יחד אתכם מכיוון שיש לכם וי כחול בתוך הפרופיל.

איך מקבלים וי כחול באינסטגרם?

המון אנשים יחשבו לעצמכם כמה כבר מסובך לקבל וי כחול באינסטגרם? הרי אתם מנהלים את החשבון של עצמכם, כל מה שיהיה עליכם לעשות זאת לאמת זאת. אך החוקים של הרשתות החברתיות קצת יותר נוקשים, בכל זאת מדובר על סמל סטטוס. אם כולם היו מקבלים את הוי הכחול, היוקרה שלו הייתה יורדת ונעלמת עם הזמן. אז מה אתם אמורים לעשות כדי לקבל וי כחול באינסטגרם? האמת היא שמתחת לפני השטח כל האחריות מוטלת על אינסטגרם עצמה. היא זאת שאמורה לקבוע מי יקבל את הוי הכחול, ואפילו באיזה טיימינג בדיוק זה יקרה. מה שאתם כן יכולים לעשות זה לקדם את הסיכויים ולנסות להשפיע על כך לטובתכם. המון אנשים מקבלים את הוי הכחול בהפתעה, מבלי שהם היו ערוכים לכך.

את הוי הכחול מקבלים לרוב אושיות רשת, אנשים שישנו חשש אמיתי שיתחזו להם. בזכות וי כחול באינסטגרם נמנע מצב בו יהיו עוד פרופילים שיתחזו לאותו אדם. כמות החיפושים בגוגל זה הפרמטר שהכי משפיע על הסיכוי לקבל וי כחול ברשתות החברתיות. ככל שהאדם יהיה יותר מחופש, כך מן הסתם הרצון למצוא את החשבון שלו באינסטגרם יעלה. הגדילו את כמות החיפושים עליכם ברשתות החברתיות, תעשו זאת בכל הזדמנות שתהיה לכם. בו בזמן תצטרכו להגיש בקשה רשמית לאינסטגרם על מנת שיבחנו את זכאותכם לוי הכחול. זה יכול לקחת זמן, אך בסוף ברגע שיהיה לכם את הוי הכחול תבינו עד כמה הוא משמעותי.

מה כדאי לעשות כאשר שמקבלים וי כחול?

חשוב להדגיש שכשאר אתם מקבלים את הוי הנחשק זה זה מאוד עוזר לקידום ברשתות החברתיות ולא רק באינסטגרם עצמה, גם בטיקטוק, טוויטר, פייסבוק ועוד.

תתנהגו כפי שהתנהגתם קודם לכן

זה שיש לכם וי כחול ליד השם באינסטגרם זה לא אומר שמותר לכם לעשות דברים שונים. סך הכל זוהי עוד חותמת לעבודה הקשה שמנחה אתכם לאורך כל הדרך. המשיכו להתנהג כפי שהתנהגתם לפני כן, רק כך כמות העוקבים תעלה באופן עקבי. העוקבים ירצו לראות כי אתם לא משתנים בעקבות התהילה וההצלחה.

המשיכו לתחזק את הפרופיל

השגתם וי כחול באינסטגרם? אין זה אומר שיהיה עליכם להרים את הידיים ולהפסיק לעדכן ברשתות החברתיות. בכל זאת יש סיכוי כי כל מה שצברתם עד כה יעלם כלא היה. אנו מציעים לכם להמשיך לעדכן את הפרופיל בדיוק כפי שעשיתם עד כה. יש כאלה שבזכות הוי הכחול יתחילו לעדכן בתדירות הרבה יותר גבוהה. 

תחשבו על דרכים נוספות לגדול

זה נהדר שיש לכם וי כחול ליד השם באינסטגרם, אך יש עוד הרבה דברים לצמוח ולגדול ברשתות החברתיות. תחשבו על המון דברים נוספות שיאפשרו לכם להמשיך להגדיל את כמות העוקבים. הכוח שיש לכם בידיים הוא כוח אדיר, רק תנסו לנצל אותו בחוכמה. 

תמשיכו להיות יצירתיים

הרשתות החברתיות הן המקום בו אתם יכולים להיות יצירתיים ככל האפשר. אל תגבילו את עצמכם, לא משנה כמה זה נראה לכם קשה. המשיכו להיות יצירתיים, הרי זה מה שהביא לכם את הוי הכחול. כל מי שהבין מה זה וי כחול באינסטגרם יודע כי יצירתיות זה שם המשחק בכל מה שנוגע אליו.

כמה עולה וי כחול לאינסטגרם?

על הנייר אינכם צריכים לשלם על מה לקבל וי כחול באינסטגרם ליד השם. אך כפי שאתם מבינים מדובר על עבודה לא קלה, כזו שיכולה לקחת זמן רב ומאמץ משמעותי. אז במקום שאתם תהיו אלה שאחראים על העבודה, ישנן חברות המתמחות בתחום זה. מה שהן עושות זה בעצם לבצע את כל העבודה מאחורי הקלעים ולדאוג כי תקבלו את הוי הכחול המיוחל. לכן ישנם חברות שמתמחרות את השירות הזה, ויודעות להגיד כמה עולה וי כחול לאינסטגרם. המחיר נע סביב כמה אלפי שקלים, והוא נקבע בהתאם למצב הקיים. ככל שתהיו יותר קרובים לוי הכחול, כך מן הסתם התמחור יכול להיות נמוך יותר.    

להצטרפות ומידע נוסף
השאירו את הפרטים שלכם ויועץ לימודים יחזור אליכם לשיחת ייעוץ בחינם.