אודות

מכללת ריצ'ר הוקמה על ידי היזם הדיגיטלי שלו יפרח מתוך מטרה לעזור לכמה שיותר ישראלים לקחת זה את השליטה על הזמן שלהם ולהצליח לייצר הכנסה נוספת מהאינטרנט, עד היום עזרנו למעלה 10,000 ישראלים לקחת בחזרה את השליטה על הזמן שלהם.

חזון החברה:

מטרתנו היא להחזיר לך את השליטה על הזמן, לגרום לך להרוויח יותר כסף , להשתחרר מהתקיעות – בעיקר בהיבט הפיננסי , לשגשג בקריירה, ובעסקים. להגשים את החלום שלך להרוויח יותר כסף ולהגיע לתוצאות פורצות דרך בחיים באמצעות שיווק דיגיטלי.

במה אנחנו מאמינים?

  • שקיפות – תמיד נעבוד בצורה שקופה מולכם ונציג את הדברים כמו שהם.
  • אמון – אמינות מבחינתנו היא ערך עליון. אנחנו כחברה נבצע בדיוק את מה שהבטחנו לכם.
  • נגישות – תמיד ננגיש את החומר הנלמד, הצעות, הסברים וכדומה בצורה פשוטה , יעילה ומסבירת פנים לכל קהל לקוחותינו.

למה כל כך חשוב לי ללמד שיווק דיגיטלי ? בנימה אישית משלו יפרח…

לקח לי 27 שנים לצבור חוב של רבע מיליון שקל, נכשלתי כל כך הרבה בחיים בניסיון "לנצח את המרוץ" ולצאת ממעגל העכברים שהחברה הכתיבה לנו שלפיה כולם חייבים ללכת לפי אותה הדרך , ללמוד בבית הספר ואז בתיכון, באוניברסיטה ללמוד לתואר ואז להיתקע לשארית חייך בעבודה בעבודה שאולי לא מתאימה לך באמת.

אני לא יודע באיזה נקודה אני תופס אותך אבל אני ההיתי שם – ההייתי בחלק מהמרוץ האין סופי הזה וכל הזמן חיפשתי דרכים לצאת מהמרוץ הזה.. לא ככה רציתי לחיות את שארית חיי. החלטתי להשתחרר ממשרה מבטיחה של קצין בקבע ולנסות דרך חדשה…. רציתי להיות שלו היזם ה"גדול" שכולם מסתכלים עליו ואומרים וואלה איך הוא הצליח בחיים.

אבל רצה הגורל וזה היה בדיוק ההפך, כל מה שנגעתי בו נכשל, פתחתי פיצוציה ונכשלתי, פתחתי מסעדה ונכשלתי, פיתחתי סטארטאפ ונכשלתי ורק עוד ניסיון אחד ואולי אני אצליח.. אבל…

בסוף מצאתי את עצמי עם 4 עסקים שכשלו אחד אחר השני, והכניסו אותי לחובות של רבע מיליון שקל…הרגשתי מובס גם בחומר וגם ברוח, בזבזתי 27 שנים מהחיים שלי כדי לצבור רזומה של כישלונות והדבר היחידי שקיבלתי היה את התדמית הלוזר הזה שנכשל בכל דבר שהוא עושה. ההיתי שבור שכבתי חודש שלם במיטה בלי לזוז אין לי אפילו את היכולת להעביר לך את הרגשת הכישלון במילים… כעסתי על עצמי כל כך. לא ראיתי בכלל איך אני יוצא מזה והגעתי למצב שגרתי ביחידת דיור מעופשת אצל ההורים בגיל 27 ואוכל פלאפל ב20 שקל שמחזיק אותי עד היום שאחרי…

אחרי חודש של הלקאה עצמית הרצון והחלומות הגדולים לא עזבו אותי, אמרתי לעצמי שכבר אין לי מה להפסיד זה או להישאר במצב הזה כל החיים שלי ולהמשיך לאכול פלאפל כמו מסכן, לפרוס את החוב שהיה לי עד ליום שאני אמות ולחיות בצנע, או לנסות שוב.. 

זה מצחיק אבל האופציה היותר טובה הייתה לנסות שוב הרי לא זה כבר לא היה משנה חוב של 250 אלף או חוב של 300 אלף אבל לפחות אני יחייה עם ההרגשה שלא ויתרתי לעצמי. גם ככה באותה התקופה הרווחתי 6000 שקלים בחודש ומתוכם 5000 ש"ח הלכו כדי לכסות את ההלוואות שלקחתי. הרגשתי כאילו עוקצים אותי כאילו אני משלם משכנתא כל חודש אבל אין דירה. 

ביום חמישי בערב אמא שלי התקשרה אלי והציעה לי ללכת לשמוע הרצאה שהיא אפילו לא הייתה סגורה על הפרטים שלה היא רק הבטיחה שאפשר לייצר כסף מהאינטרנט  "ומה אכפת לך, בוא נלך לשמוע" בסוף השתכנעתי כי רע לא יכול לצאת מזה. 

באותו בוקר של שישי ישבתי שם בהרצאה שהייתה מלאה עד אפס מקום ולראשונה שמעתי את המושגים "הכנסה מהאינטרנט" , "עסק דיגיטלי" , "שיווק דיגיטלי" "יצירת הכנסה"  ואיכשהו פתאום הרגשתי שיש לי את ההזדמנות לצאת מהמרוץ שההיתי נמצא בו מבלי לסכן יותר מידי.
הוצאת את הטלפון והספקתי לרשום כל מילה שיצאה לו מפה, הרגשתי בעננים והבנתי שהנה תפסתי פה הזדמנות ששווה זהב.

בתוך חצי שנה שלי בתחום הגעתי כבר למיליון הראשון…

כמה תלמדים שלנו מרוויחים

לא לקח הרבה זמן ובתוך חמישה חודשים קפצתי למדרגת ה6 וחצי מיליון שקל הכנסות…

כמה תלמדים שלנו מרוויחים

מאז פתחתי 5 חברות בע"מ והספקתי להרוויח יותר מ100 מיליון שקל מהאינטרנט – ועזרתי ליותר מ10,000 ישראלים לייצר לעצמם חופש כלכלי ולקחת שליטה על הזמן שלהם.. 

היום אני יודע ויכול להגיד בוודאות על סמך הניסיון שלי שהדרך הכי טובה לייצר הכנסה מהאינטרנט, בלי סיכון היא בעולמות השיווק הדיגיטלי. 

השיווק הדיגיטלי פתח לי דלת שאולי אם לא הייתי פותח אותה לא היינו מכירים עכשיו, ואולי לא הייתי מצליח לגעת בכל כך הרבה אנשים ולשנות להם את החיים.

שלו יפרח - מנכ"ל ומייסד החברה

שלו יפרח - מנכ"ל ומייסד החברה

ההבטחה שלי אליכם

הצלחת התלמידים שלנו בעיני היא מעל הכל, ואנו עושים כל שביכולתנו כדי להבטיח שזה קורה. נעשה זאת תמיד עם חיוך על הפנים, גישה חיובית ומנצחת אבל יחד עם זאת אנחנו לא נשלה את התלמידים שלנו או נמנע מהם ללמוד, לעבוד קשה ולהתמיד. זה שאנחנו רוצים להחזיר את השליטה על הזמן, זה לא אומר שלא תצטרכו לעבוד יותר - אלא שהלקוחות שלנו יבחרו במה לעבוד , מתי לעבוד וכמה קשה לעבוד, כדי לחיות ברמת החיים שהם רוצים לחיות בה.